Włamanie na gg

Zebra

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 3, 2006
Posty
40
Czy to jest w dużym stopniu prawdopodobne, ze ktos mi się włamał na gadu, jezeli nie mam dzielonego neta, nie wchodzilem na podejrzane strony, raz na dwa dni skanuję kompa roznymi narzedziami i nie znajduje keyloggerow ani trojanów???
Jezli już tak sie stało to czy wystarczyłaby zmiana hasla na serwer, by pozbyc sie intruza??
wiem, ze pytanie jest z deczka lamerskie :faja: , ale prosilbym o odpowiedx ;]
 

Speedie88

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2006
Posty
148
Nie jest lamerskie(IMO) Jezeli nikt cie nie sniffuje i nie masz keylogera to razcej tak. Masz neostarde czy radiówke?
 

mikesz777

Użytkownik
Dołączył
Marzec 23, 2005
Posty
55
Jezeli tak jak mowisz ze skanowałes i ogólnie byłes ostrozny to NIE! Moze miałes łatwe hasło do złamania dlatego zdobył Twoje hasło na gadu
smile.gif

Tak! Zmien hasło i e-maila na który przychodzi Ci hasło gdy zapomnisz
smile.gif


Jesli pomogłem Nacisnij POMOGL
smile.gif
)
 

Zebra

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 3, 2006
Posty
40
mam Neostradę, hasło mialem oryginalne, ale skladalo sie tylko - nie wiem czy to ma znaczenie - malych liter
aha mam nadzieję, ze mozna ufac takim narzedziom jak: Ewido, Ad-Aware i Anti-Vir
 

mikesz777

Użytkownik
Dołączył
Marzec 23, 2005
Posty
55
A czy ,,intruz" zmienił Ci juz hasło na server?? Jesli nie to tak jak mowiłem zmien hasło na server i e-maila
smile.gif
Widocznie musiał złamac. A moze to jakis kolega cofing.dat se zgrał na dyskietke, albo złamał u Ciebie no duzo moze byc przykładów
<
 

Zebra

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 3, 2006
Posty
40
zdążylem pozmieniać

a zadnych ingerencji sił obcych do mojego kompa nie bylo
w ogole to jakieś dziwne mi sie wydaje... :pPP
 

Zebra

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 3, 2006
Posty
40
hasło miałem naprawde oryginalne....nawet bardzo
idiotyczne slowo typu KOPYTKO :faja: :hahaha:
 

Zebra

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 3, 2006
Posty
40
ejjjjj...no naprawdę to bylo slowo idiotyczne i rzadko używane w języku codziennym, może KOPYTKO nie bylo najlepszym przykladem ;]
 

Bercik

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2004
Posty
713
Zapobiegawczo jeszcze dopytam: Jakiej przeglądarki używasz? Bo może ona zawiniła.
@Mutator,
Popieram, jak ktoś sie natrudzi nad wymysleniem dobrego hasła, to ma spokój na długo
<
 

mks

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2006
Posty
370
Originally posted by Bercik
Popieram, jak ktoś sie natrudzi nad wymysleniem dobrego hasła, to ma spokój na długo
<
taaaa.... kumpel raz zahaslowal archiwum z jakims pr0nem... cale zdanie zapisane w l33t (+ pare znakow spoza alfabetu) - jakbym mial strzelac to ponad 30 znakow. nie do zlamania. ale i potrzebowal kartki zeby moc rozpakowac filmik, a i tak przy wpisywaniu sie pare razy zawsze mylil
smile.gif
 

breaker

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2005
Posty
77
sz@kal , po co mu podajesz link do antywirusa jak ma jakies programy a po za tym jak wyjdzie jakis nowy trojan to go AV nie wykryje a watpie ze jak ktos sie bawi w kradzenie hasełek to uzywa starych programow . twarde hasełko do serwera i zeby program nie pamietał hasła i po klopocie , widzialem gdzies program w necie co cos robil z configiem i pare programow mi nie dzialało zeby złamac hasełko , tylko nie pamietam jaki to był program ( dawno to było )


Pozdro
 

Sz@kal

Użytkownik
Dołączył
Maj 9, 2006
Posty
21
Może ma, pytanie tylko jak czesto aktualizowane, no i jak czesto komputer ma skanowany. Nawet hasło na 100 znaków nic ci nie da skoro masz keylogera chyba że coś sie zmieniło
 
Do góry Bottom