Włamanie na kompa, pomoc ;/

Prertorians

Użytkownik
Dołączył
Październik 27, 2010
Posty
1
Witam, jestem tutaj nowy wiec jak nie ten dzial to z gory przepraszam ;/

Potrzebuje pomocy gdyz ktos prawdopodobnie wlamal mi sie na komputer ;/

Wczoraj napewno mialem logi na moim gg, i na nk. Nowe gadugadu ma opcje multilogow i bylo pokazane ze ktos zalogowany byl dodatkowo gdy ja na gg siedzialem ;/
Poczatkowo myslalem ze moja dziewczyna mi sie wlamala zeby mnie przylukac wiec pozmienialem hasla zarowno na meilu, jak i nk, gg i innych portalach zeby miec wszedzie jednakowe ;/ Wczoraj jeszcze bylo wszytsko ok, dzis jak wrocilem z pracy nie moglem na nic wejsc, na zaden portal, meil, gg, nic ;/ na mozilli mialem zapamietane haslo do nk i nie zalogowalem sie ;/ na gg to samo ;/ najgorsze i nie wiem czy to mozliwe nie moge nawet wpisac odpowiedniego hasla przy zabezpieczeniu do profilu na gg (nie do hasla serwerowego zeby konto zalozyc tlyko zeby wejsc an profil jest blokada przy zalozonym juz gg na kompie)... nie wiem czy mi sie ktos wlamal na kompa i pozmienial wszytsko czy mi cos swiruje pecet poprostu ;/ Najgorsze ejst to ze poszlo sie jeb** 3meile, gg, nk, logi na fora internetowe i na sklepy ;/ bo wszedzie wczoraj pozmienialem hasla na jedno ;/ i jestem pewnien ze nie zrobilem literowek ;/

Istnieja jakies programy do odzyskania tego z kompa i upewnienia sie czy nie wpisuje np. zlego hasla??? Albo jak ktos sie wlamal na kompa i pozmienial wszystko to odzyskac to jakos??? Naprawde tyle rzeczy waznych mi przepadlo ze idzie mnie trafic ;/

P.S dla jasnosci przy rejesttrowaniu konta tutaj podalem meila dziewczyny bo na moje nie moge sie dostac ^^

Pozdrawiam i licze na pomoc...
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Zobacz czy nie masz syfu na kompie. Daj tu logi z hijacka ;] Zobaczymy czy coś siedzi i pod żadnym pozorem nie usuwaj nic przez antywirusa !



@Down: To po jakiego się udzielasz....
 
Ostatnia edycja:

Reiko

Użytkownik
Dołączył
Październik 27, 2010
Posty
9
Prawdopodobnie ktoś podrzucił Ci sniffera/keyloggera/trojana. Ale jeszcze nie bawię się w te klocki więc będę mało pomocny :/
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
a ja jestem pewien ze kolega nie ma antywirusa :D bo po co? bo muli? bo za drogi? bo jeszcze coś? Jak masz dobrego antywirusa to raczej nic Ci nie grozi, a już na pewno nie takie jaja. Pobierz 30 dniową wersję kasperskiego, przeskanuj dokładnie cały system. Po upływie 30 dni kup pełna wersje za kilkadziesiąt zł na allegro i ciesz się bezpieczeństwem. Bez włamań, bez sztuczek, bez jaj, bez utraty maili, gg, sklepów, kont bankowych itp. Czy nie warto za kilkadziesiąs zł na rok?
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Pseudo reklama ? :D

Hmmm Kaspersky jest dobry ale nie powiesz mi, że zatrzyma wszystko... nie ? ;]
Najlepszy antywirus to mózg ;]
 
Do góry Bottom