włamanie przez Bluetooth do telefonu ofiaty

Status
Zamknięty.

piotr3k_12

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 17, 2008
Posty
5
Witam !!!
Mam taką proźbe słyszałem o takim programiku na telefon , przez który można wlamać sie na telefon ofiary i np przeczytać smsy . Ten programik wykozystuje Bluetooth do połaczenia sie z drugim telefonem . Moze ktos wie gdzie moge znalesć taki programik ewentualne napisanie tez moze być.
Pozdrawiam i prosze o szybka odpowiedz !!
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
BTinfo. Działa tylko z SE, z innymi - różnie. Zainstalujesz w sumie tylko na SE. A wogóle - poszukaj w google haseł bluejacking, bluehacking.
 

piotr3k_12

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 17, 2008
Posty
5
Szukałem juz na roznych i ludzie nic nie wiedzą o takim programiku Owszem ten programik który dał cristiano20 działa ale jest potrzebne zezwolenie telefonu ofiary zeby sie włamac> JA potrzebuje programiku który nie potrzebuje zezwolenia zeby sie włamać
POzdrawiam i prosze o dalsze odpowiedzi
<
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
Niewykonalne. Niestety niewykonalne. Ofiara musi mieć włączony bluetooth i sie zgodzić na połaczenie. Taka specyfika tego typu połączeń. Ewentualnie możesz spróbowac wziąć kom. ofiary do łap, włączyć bt i ustawić swoją komę na opcje "zawsze łącz" czy coś takiego żeby twoj telefon dodac do zaufanych.. wtedy sie polaczysz spokojnie xD
 

Bartolmeo

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2008
Posty
19
Szukaj a znajdziesz. Ja znalazlem takie i all działa :
Blooover
Blooover52b
BluetoothMesenger
btbrowser
BTExplorerPL
BT_DISCOVER_2
BT infoV1.08-465208
EasyJackv52
Foto$
freejack
ftp_bt_1052
ISeeYourFiles
MiyuX
mobiluck
mvideo_1_pl
Real_JACK_1
STMBlues
Super Bluetooth Hack v1.07

Wg mnie najlepszy jest BT info. Wszystkie te programy mam jak chcesz to moge wystawic gdzieś
 

piotr3k_12

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 17, 2008
Posty
5
A z tej listy jest taki którm mozna włamać sie bez zezwolenia tel ofiary ??? Ok jak byś mugł to rzuć na jakis serwer wszystkie te programiki.
Pozdrawiam
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Zezwolenie ofiary musi być, chyba, że ona ma ustawione (jest taka opcja w SE, w innych niewiem) zawsze zezwalaj <nazwa_uzytkownika_bt> na łączenie się z telefonem (coś w tym rodzaju
<
). Jeśli ją znasz, możesz wziąć od niej telefon na chwilę i przestawić tą opcje.
 

Bartolmeo

Użytkownik
Dołączył
Maj 18, 2008
Posty
19
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem czy przeoczyłeś poprzednie odpowiedzi?!?!?! Jeśli drugi telefon nie doda cię do listy przyjaciół to nieda rady. Zadowolony?
 

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
<div class='quotetop'>CYTAT(Bartolmeo @ 7.10.2008, 19:11) <{POST_SNAPBACK}></div>
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem czy przeoczyłeś poprzednie odpowiedzi?!?!?! Jeśli drugi telefon nie doda cię do listy przyjaciół to nieda rady. Zadowolony?[/b]

A Ty nie umiesz myśleć, szukać i odpowiadać ze zrozumieniem??? Pod niektórymi programami i na niektórych telefonach nie potrzeba akceptacji ofiary (świta mi w głowie 6310 i T68) a na jakimś forum znalazłem taką listę:
Kod:
* Ericsson T68
* Siemens S55
* Sony Ericsson R520m
* Sony Ericsson T68i
* Sony Ericsson T610
* Sony Ericsson Z1010
* Sony Ericsson Z600
* Nokia 6310

Nie dam ręki za poprawność tego spisu ale warto sprawdzić. Zadowolony???
<
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
Wylicz na palcach ile znasz osób z tymi modelami ^^ Tak swoją drogą... rozmawiamy z kimś pokroju dzieci neo/ script kiddies.... Podaj im linka i powiedz jak to zrobić... swoją drogą, czytanie cudzej korespondencji jest przestępstwem i nawet za taką pierdołę jak czytanie smsów mozna nieźle pomoczyć...
 

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
<div class='quotetop'>CYTAT(Gondoller @ 8.10.2008, 13:28) <{POST_SNAPBACK}></div>
Wylicz na palcach ile znasz osób z tymi modelami ^^[/b]

<div class='quotetop'>CYTAT(Bartolmeo @ 8.10.2008, 13:38) <{POST_SNAPBACK}></div>
Dokładnie[/b]

Do mnie to niby było?
<
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Czytamy pytanie, następnie czytamy odpowiedź..potrzebujecie jeszcze jakichś łopatologicznych instrukcji bystrzachy?
<
"Swoją drogą" lepiej sobie policzcie na palcach jak wiele wnosicie do tematu...


<div class='quotetop'>CYTAT(Gondoller @ 8.10.2008, 13:28) <{POST_SNAPBACK}></div>
swoją drogą, czytanie cudzej korespondencji jest przestępstwem i nawet za taką pierdołę jak czytanie smsów mozna nieźle pomoczyć...[/b]

a tutaj to błysnąłeś tak, że mnie oślepiło
<
<
<
Czy to z dziećmi neo pisałeś o sobie może? Bo chyba pomyliły Ci się fora dyskusyjne
<
<
 

Gondoller

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2008
Posty
259
Nie no sie mi palnęło ^^ ale tak, owszem korzytsam z neostrady i za bardzo sie nie obraże że mnie tak ktos nazwie ^^ tylko ja staram się uczyć na błędach, nie wiem jak inni ;]
 

anita_anna

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2009
Posty
1
Hej Wszystkim! Ja mam zapytanko o pomoc odnosnie bluejacking'u, jako ze jestem kompletnie "zielona" w tych sprawach, a bardzo mi zalezy na uruchomieniu jednego z programikow na moim telefonie. Pobralam niedawno Bt explorer pl, ale zapisalo mi na kompie w formie pliku WinRAR, no i dla mnie tu sie zaczyna problem, przeslalam to na telefon, ale nic sie na nim nie pokazalo. Dlatego tez, moze podam tu model jaki posiadam - jest to SE W810i, (podejrzewam, ze jest to dosc istotne), czytalam Wasze posty, ale nie wiem, ktory jest lepszy czy BT Info czy BT explorer pl na mojego SE, wiec czy ktos moglby mi doradzic, ktory z tych programikow jest lepszy (glownie zalezy mi na tym, ktory ma opcje rewizji sms'ow i polaczen w telefonie "ofiary"); ponadto jako ze "jestem zielona w tych sprawach",

czy ktos moze mi napisac krok po kroku, jak to zrobic - od momentu pobrania na kompa, rozpakowania z Win RAR (jesli trzeba) i jak,
no i rowniez info odnosnie tego, czy jak ten programik juz mamy w telefonie - cos trzeba tam ustawic, gdzie to sie zapisuje i w ogole.

Bede niezmiernie wdzieczna za pomoc!!!
jakby ktos byl tak wspanialomyslny i przeslal mi instrukcje na gadu

pozdroovka
a.m.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom