Włamanie sie do liveboxa.

terminator934

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2008
Posty
49
Witam. Posiadam kartę WiFi w kompie. Koleżanka mieszkająca naprzeciwko tj. 10-20 metrów ode mnie ma Neo z routerem livebox. Posiadam jej kod WEP + MAC. I teraz moje pytanie jak się włamać na jej kompa żeby uruchomić w IE panel routera. Bo inaczej chyba się nie da podłączyć mojego kompa.

W konfiguracji routera pewnie będę musiał dopisać swój MAC i wtedy będzie chodziło.

Byłem podłączony do sieci niezabezpieczonej lecz sąsiad się wycwanił i wyłącza router jak nie kożysta :faja: i mam problem więc muszę ogarnąć kolejną sieć ;].
 

terminator934

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2008
Posty
49
W umowie jest. Ale umowa jest po to żeby ją łamać
<
.

Znaczy chodzi o to że nie możesz dzielić przez lokal neostrady ;] .

Livebox to router czyli przez WiFi mogę się podpiąć.
 

milosz0010

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2007
Posty
248
No jak? To musi byc przeciez jakis adapter Wifi czy cos takiego. Jesli router jest tylko zrobiony dla seci LAN ,a nie WLAN to sie nie polaczysz bo jak?(Tak mi sie przynajmniej zdaje)
 

terminator934

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2008
Posty
49
Kolego :nonono:, kto CI powiedział że livebox jest tylko na LAN ?

Live box można połączyć do kompa dzięki lan, wifi i coś jeszcze chyba.

Koleżanka ma do kompa na lanie podłączonego liveboxa + drugi komp ma na wifi podłączony i ja chcę teraz sie dołączyć do tego.
 

Szymon111

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2006
Posty
59
Żeby połączyć się z liveboxem to jest zabezpieczenie że trzeba na dole tego "pudła" wcisnąć pewien przycisk ale nie ma rzeczy nie możliwych czymś da się to zrobić. Trojan nie będzie Ci działać, gdyż router tego nie przepuści. Znajdz sobie kumpla lub inną osobę i jak będziesz u niej to wciśnij przycisk a druga osoba u Ciebie w domu się połączy
 

terminator934

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2008
Posty
49
Taaak wiem wiem. Wciskam ten przycisk ale dodatkowo trzeba w konfigu routera dopisać mojego maca =/
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
Czyli zamiast włamywać się do sieci koleżanki, po prostu ją odwiedź. ;]
 

terminator934

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2008
Posty
49
Mam taki zamiar ale muszę odrazu przygotować narzędzia pracy ! I oto pytam w tym temacie ;] Przecież nie powiem jej daj mi passy do neozdrady bo musze coś sprawdzić :whoeva: .

I tak jej kitu nawaliłem, że podała mi WEP + MAc ;P

Macie prog do wyciągania haseł już pisanych w Win wcześniej ?
 

dymex

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 22, 2007
Posty
52
Macie problemy ;] Terminator spisz adres MAC swojej karty sieciowej, potem u koleżanki(z dostępem fizycznym), wejdź w panel(konfiguracje) liveboxa, i wystarczy dopisać twój adres MAC do listy autoryzowanych, potem wracasz do domciu i spokojnie bez problemów łączysz się z liveboxem. Robiłem tak z palmtopem więc wiem troche, ale to dawno było i szczegóły wypadły mi z głowy(takie jak domyślne hasło do liveboxa i jego adres).

Edit. Login i hasło to prawdopodobnie: admin, 12345
 

terminator934

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2008
Posty
49
ale z tego co pamiętam to ma zmieniane hasło na jakieś swoje. Muszę dostać program do zczyania haseł już wpisanych w windows XP.
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
eh.. żebyś się połączył do livebox'a osoba musi nacisnąć guziczek na livebox'ie żeby Cię zaakceptowało..
 

terminator934

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2008
Posty
49
Od początku piszę że wiem o tym ;] . Ale chodzi o to że:

1. Żeby mnie dodało do LB to muszę w konfigu routera dodać swój mac.
2. Na swoim kompie włączyć sieć.
3. Na LB wcisnąć REG i wtedy mnie połączy.

Mam dwa pytania.
Jak odgadnąć hasła do konfigu routera bo koleżanka raczej mi nie da ;]
Podrzućcie jakiś program. Chodzi mi o taki że jak odpale go u koleżanki to mi wszystkie kody jakie były wpisywane zapisze do notatnika.
I wtedy sobie poradzę
 

dymex

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 22, 2007
Posty
52
Kornik52
nie musi, wiem bo konfigurowałem liveboxa, myślisz że jak w domu jednorodzinnym jedna osoba ma byc jednocześnie na drugim piętrze, łączyć się z liveboxem i klikać przycisk na nim?
Wystarczy MAC'a wpisać, spisać se klucz WEP i połączyć się najzwyczajniej w świecie.
 

Szymon111

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2006
Posty
59
nie rozumiem po co chcesz dopisywać mac jeśli podłączając się wystarczy że wciśniesz przycisk i że wpiszesz WEp i nic wiecej, ja tak mam, ale nie trzeba tak robic, mozna zrobic tak jak ktos wyzej pwoiedzial wchodząc u niej na kompa dodac tylko nowy klienta sieci
 

terminator934

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2008
Posty
49
Mam WEP łączyłem się do niej wcisnęła REG na liveboxie i mi pokazuje Pobieranie Adresu Sieciowego i koniec. Kiedy powinno po chwili pokazać POŁĄCZONO !
 

Szymon111

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 11, 2006
Posty
59
no i to powinno byc wszystko. a jaką masz siłę sygnału? Bo kiedyś miałem tak że jak był słaby sygnał to odnajdywało sieci ale się z nimi już nie łączyło bo sygnał był za słaby, nawet publiczne. Po prostu gubi informacje
 
Do góry Bottom