własna Wikipedia haker.com.pl

Status
Zamknięty.

Jaco_cc

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2007
Posty
89
Co wy na to żeby zrobić taką Wikipedie haker.pl ? Zamieszczało by się tam opisy różnych skrótów bądź całych zwrotów z dziedziny hakerskiej. Taka Wikipedia haker.com.pl
<
 

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
Originally posted by Jaco_cc
Co wy na to żeby zrobić taką Wikipedie haker.pl ? Zamieszczało by się tam opisy różnych skrótów bądź całych zwrotów z dziedziny hakerskiej. Taka Wikipedia haker.com.pl
<

Moim zdaniem bardzo dobry i jestem za, stworzyć prosty słownik

Pozdrawiam
 

Achates

Były Administrator
Członek Załogi
Dołączył
Listopad 16, 2001
Posty
147
Achates- w mitologii greckiej i rzymskiej żołnierz trojański, zabójca Protesilaosa, pierwszego wojownika achajskiego, który wylądował pod Troją[/b]


Ladny podpis wojtekingim
smile.gif
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
apropos podpisu
Originally posted by Wikipedia
5144 Achates (1991 XX) – planetoida z grupy trojańczyków, okrążająca Słońce w ciągu 11,96 lat, w średniej odległości 5,23 j.a. Odkryta 2 grudnia 1991 roku.
A co by sie mialo znajdowac w tej wikipedii haker.com.pl? Czy czasem te wszystkie hasla, ktore mialy by sie tam znalesc, nie sa juz na, ze tak powiem, oryginalnej?
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Originally posted by Achates+--><div class='quotetop'>CYTAT(Achates)</div>
<!--QuoteBegin-Jaco_cc
Co wy na to żeby zrobić taką Wikipedie haker.pl ? Zamieszczało by się tam opisy różnych skrótów bądź całych zwrotów z dziedziny hakerskiej. Taka Wikipedia haker.com.pl
<

Moim zdaniem bardzo dobry i jestem za, stworzyć prosty słownik

Pozdrawiam[/b]

Nawet admin sie wypowiedzial xD

Przeciez wszystkie pojecia mozna znalezc na google, zreszta sadze ze i tak wieszosc osob dalej bedzie pisac typu 'co to jest ...' niz zajrzy do tej encyklopedii, skoro nawet z szukajki na forum nie potrafia korzystac.

BTW: Achates, najpierw to skoncz strone
<
 

Jaco_cc

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 19, 2007
Posty
89
Originally posted by Kanciastoporty
A co by sie mialo znajdowac w tej wikipedii haker.com.pl? Czy czasem te wszystkie hasla, ktore mialy by sie tam znalesc, nie sa juz na, ze tak powiem, oryginalnej?
Jakieś skróty o które najczęściej sie ktoś pyta... np FWB- Firewall block itp.
Ale widzę że więcej głosów na nie jest. Choć Achates jest za ;]
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Originally posted by Jaco_cc
Ale widzę że więcej głosów na nie jest. Choć Achates jest za ;]

No ale on tu rządzi właściwie stworzenie tej hakerpedi nikomu chyba nie przeszkodzin przecierz jeden temat więcej czy ten link to nie problem.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
W sumie to wszystko co było by w tej "hakerpedi" jest na prawdziwej Wikipedii. Nie wiem czy jest sens. Może lepiej przywrócić dawny portal z olbrzymią ilością programów co były kiedyś w download'zie.
Jestem na NIE.
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
Originally posted by Jaco_cc+--><div class='quotetop'>CYTAT(Jaco_cc)</div>
<!--QuoteBegin-Kanciastoporty
A co by sie mialo znajdowac w tej wikipedii haker.com.pl? Czy czasem te wszystkie hasla, ktore mialy by sie tam znalesc, nie sa juz na, ze tak powiem, oryginalnej?
Jakieś skróty o które najczęściej sie ktoś pyta... np FWB- Firewall block itp.
Ale widzę że więcej głosów na nie jest. Choć Achates jest za ;][/b]
dokladnie tak jak mowi Dark Smark. Wszystkie te hasla sa na wikipedii i nie widze celu dzielenia jednej wikipedii na inne poddzialy (jak ktos napisal; "hakerpedii". Moze by zrobic odrazu samochodopedia, tramwajopedia, medycynopedia, literaturopedia...). A jak nie ma tych hasel to je dodaj, bedziesz mial satysfakcje. Pozatym wszystkim nie wiem kto by mial dodawac te hasla (jezeli nie byly by kopiowane z wiki, o ironio), bo jakos nie wyobrazam sobie mini encyklopedii "hakerow", redagowanej przez ludzi ktorzy maja o tym naprawde blade pojecie.
Achates chce robic? To niech robi, chociaz nie wiem czy sam da rade. Moze niech zrobi na wspole z Jaco_cc, chociaz nie spodziewam sie optymistycznego efektu. Na koniec, kto by do niej zagladal? I tak wszyscy sprawdza na www.pl.wikipedia.org
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom