W dziale programowanie prefixy

gambler

Użytkownik
Dołączył
Marzec 29, 2004
Posty
11
Wydaje mi sie, ze w dziale programowanie przydaly by sie prefixy dotyczace jezykow np. [Delphi],
HTML:
 ... Wtedy bylo by mniej pomylek:
[quote]Moze ktos podac kod na wyswietlenie wiadomosci?[/b][/quote]
[quote]oto kod: echo 'twoja wiadomosc'[/b][/quote]
[quote]Ale to chyba nie kod Delphi bo mi nie dziala :/[/b][/quote]
i mniej straconego czasu, bo jak ktos sie zna na danym jezyku to bedzie wybieral tylko tematy z danym prefixem. Pozatym temat wygladal by profesjonalniej [img]http://www.haker.com.pl/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/tongue.gif[/img] np. zamiast Zamiana typow w Delphi -> [Delphi] Zamiana typow.
 

uzol

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2005
Posty
44
ale mozna by zrobic odpowiednie wpisy w regulaminie(chodz i tak wiekszosc go nie czyta) i bylo by jak na 4programmers;d
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
tak, pomysl dobry ale zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie chcial urozmaicic swoj temat i zamiast [] da {} i na odwrot. wiec bedzie duzo wiecej roboty. mysle ze jak komus napisze bardzo na odpowiedzi to powinien napisac o co mu chodzi i w jakim jezyku programuje.
 

Lechusky

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 5, 2005
Posty
169
O bardzo dobrze
smile.gif
Jeszcze warto by dodac, ze ma byc [] a nie jakies {} // || czy inne.
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Originally posted by Lechusky
O bardzo dobrze :) Jeszcze warto by dodac, ze ma byc [] a nie jakies {} // || czy inne.
Dopisałem ;] Jesze napiszcie jaki chcecie prefix dla pytań ogólnikowych, ja tam napisałem [all], ale może lepiej [ogólne] lub coś takiego. Czekam na propozycje
 
Do góry Bottom