W jaki sposób jest możliwość "przejść" na inny komputer bez używania programów.

Boobie

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2008
Posty
195
Kod:
Ja jednak twierdzę, że Haker to osoba wybitna w swojej dziedzinie i to go tworzy
to jest wesja internetowa wikipedii itp a nie twoja ;)

Kod:
o "hacking" - powinienem cię zapytać, cóż to jest? Co przez to rozumiesz? Jeśli dla ciebie hacking to pisanie programów - to tak, słowo jest słowem, ty określasz jego znaczenie. A ile ludzi tyle opinii dostaniesz.

Kolego widać że nie czytałeś całej rozmowy na ten temat tylko ostatnich parę postów.

@hxv
Możesz się wypowiedzieć w tym temacie jeszcze raz?
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Cały "hacking" to tylko tyle? W takim razie wystarczy jeden C++, winapi, tcpip i cała "Wielka" wiedza "hackingu" zgłębiona?
Ja serio nie wiem, co napisać. Wymieniasz parę rzeczy niezbyt związanych z tematem, rzucasz dość głupie pytanie i oczekujesz odpowiedzi. Nie jestem w stanie napisać zbyt wiele, thc_flow nieźle to podsumował, ja mogę tylko spytać, czy mając młotek, śrubokręt i znając parę słów związanych z motoryzacją (niekoniecznie je rozumiejąc) mogę zostać zawodowym mechanikiem?
 

blip18

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 9, 2010
Posty
1
a ja słyszałem że parę komend na linuxie i wchodzisz na czyjegoś kompa przez otwarty port, więc odświeżam temat, czy sa jakieś programy, systemy poza wirusami, trojanami, przy pomocy których można się włamać komuś na komputer mając tylko jego adres IP, może jakaś luka w Windowsie przez która używając cmd można się włamać, lub jakiś program,
 
Ostatnia edycja:
0

0x10

Gość
Chyba wiem jak mógł on to zrobić.Jest taki artykuł "Programming in extreme Conditions" w nim jest jak pisać programy tylko w cmd bez żadnych innych programów, może znalazł gotowy program w assemblerze na jakąś luke w Windows Server 2003 i napisał go w cmd.
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Równie dobrze mogłeś zapytać "jak zarobić pieniądze". Hacking to szeroka sztuka. Poznaj dogłębnie systemy które chcesz atakować, następnie zamilcz, zgaśnij, ***********. Sam znajdziesz odpowiedzi.
 
Do góry Bottom