Wapster - jak pobrac dzwonki

Florski14

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2004
Posty
6
Witam!
Mam pytanie w jaki sposob "ukrasc" dzwonki z wapstera ale nie mono tylko poli, true tone itp.
z gory dzieki za odpowiedz/usuniecie!
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Uzwywaja IE odpal sobie jakis dzownek poczekaj az zacznie graz zapisz jego numer (to co wyswietla sie na pasku stanu jak najedziesz na niego) potem wyszukaj ten numer w plikach cookie i zmien rozszezenie na .mp3

Pomoglem??
 

bobikrk

Użytkownik
Dołączył
Październik 24, 2004
Posty
145
Originally posted by Vardi
A wie ktoś może czy się da ściągnąć z wapstera tapety bez tego znaku wodnego ?

Z tego co ja słyszałem to znak wodny znika po wgraniu tapety do telefonu, ale to mi mówił znajomy, niewiem czy to prawda.
 

JAJ0s_BK

Użytkownik
Dołączył
Październik 16, 2005
Posty
3
Heh, caly proceder z dzwonkami oczywiscie dziala, ale jak mam je juz na dysku to sa one w formacie aspx, ktory nie jest odtwarzany przez moj model telefonu (nokia 6610i), melodia nie dziala, gdy w total comanderze zmienie rozszerzenie na .mid, ani nie moge tego aspx'a zmienic na mid'a przez Sony Sound Forge... Czy ktos moze mi po prostu podac jakis dobry program do obrobki dzwieku, dzieki ktoremu bede mogl wykonac w/w operacje, lub podac jakies inne rozwiazanie??Dziekuje z gory!!
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
a ja myslalem ze sa w formacie mp3 i mozna uzyc wtedy mikosoft mobil amr converter i wszystko dziala (przynajmniej u mnie )
 

wk

Użytkownik
Dołączył
Październik 17, 2006
Posty
2
Znak wodny

Czy kto wie jak mozna pozbyć się znaku wodnego z tapet oczywiście nie używając jakiś programów do grfiki. Jest na to jakiś sposob? Jeśli tak to może ktoś powiedzieć?
I chyba jestem laikiem w tej dziedzinie. Nie mogę zapisac dzwonka z wapstera a tak wogóle to gdzie on się znajduje?
 

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
Da się na podstawie analizy kilku obrazków "odfiltrować" znak... Nie wiem, jak to się nazywa ale na 99% ktoś już to napisał.
 

Wyrocznia

Użytkownik
Dołączył
Październik 25, 2006
Posty
3
Re: Znak wodny

Originally posted by wk
Czy kto wie jak można pozbyć się znaku wodnego z tapet oczywiście nie używając jakiś programów do grfiki. Jest na to jakiś sposób? Jeśli tak to może ktoś powiedzieć?
Paint rulez :yes: :yes: bierzesz lupa na maxa i oliweczka po kropelce dopasowujesz kolor
<

:glupek2: :glupek2: Na papli jest sporo bez znaku http://www.papla.pl/graphics.asp?channel=3...mp;ctype=tapety
 
Do góry Bottom