WarDriving 1

Matheush

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
81
Podlączylem sie do jednej sieci i podlaczony bylem ale zadnego pakietu nie obieralo wie ktos moze dlaczego? dalem przypisywanie IP przez dhcp i nic
<
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
omg...
jest kilka powodów.
1. Jest juz temat wardriving to poco tworzysz new??
2. MAC masz dobrego???
3. Ja jak sie połaczylem to musialem czekac az koles kompa wyłączy (tylko GG mi chodziło);
czyli poczekaj aż koles wyłączy kompa i jusch ;] , ale może być tak ze neta bedzie miał tylko ten kto pierwszy uruchomi komputer - wyścig szczurów =] - albo też nikt niebedzie miał neta.
 

Matheush

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
81
no nie ma i prubowalem sie podlaczyc jak tego goscia nie ma na 100% i nic nie odbiera pakietow net nie dziala to ja juz nie wiem mac'ka ip i brame mam dobra dns i maske tez takze nie wiem moze ktos cos poradzi bo ja juz nie mam sily tu ip jest ustalane przez adma nie dhcp
 

KRZN

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 15, 2007
Posty
8
moze łączysz sie przez innego AP
jest dodatkowe zabezpieczenie - np. PPPoE, NoCatAuth...
Masz nieprawidłowego Maca
 

Matheush

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
81
Lacze sie do tego AP-ka co trzeba i mam dobrego mac'a a co do zabezpieczen to nie wiem, moze z 3 razy udalo mi sie podlaczyc ale do innych gosci ale wtedy tak net mulil ze szkoda gadac
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
połacz sie do tych pozostałych gości i poczekaj az wylacza kompa. Wtedy masz fast net za free
 

Matheush

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
81
Taa w marzeniach bede mial, do kuzyna sie podlaczylem z tej wlasnie sieci pod jego ip brame i mac mial kompa off i uja nie odbieralo zadnych pakietow net nie dzialal ;(
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
to już niewiem, ale zajrzyj na forum elektroda.pl (tam masz dużo o takich problemach)
albo daj sobie spokój z tą siecią i obierz na celownik inną ;]
 

Matheush

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
81
mam jeszcze takie pytanie czy zeby sie podlaczyc pod jakies IP/MAC trzeba podac dobry SSID taki jak ma gosciu czy mozna inny? ten co sie ma np
 
Do góry Bottom