WarDriving

Matheush

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
81
Witam! Chcialbym sie zapytac, Poniewaz niedlugo odlacza mi neta dlatego bo odchodze od tej sieci i kiedy przejde na inna to troche czasu nie bede miec neta jest jakas mozliwosc podlaczenia sie jeszcze raz za free do tej sieci co odchodze zeby admin sie nie kapnal nie mam laptopa tylko zwykly komp z Karta D-Link DWL-510 w poblizu siebie mam jeszcze jedna siec BetaNet

[ Dodano: 08-04-2007, 21:47 ]
Siec nie jest zabezpieczona , moj kuzyn ma ta siec wlasnie i nie zamierza odchodzic
 

Matheush

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
81
Tak ale skad uzyskac wtedy dobry mac ip brame zeby sie pod nia podpiac

[ Dodano: 08-04-2007, 21:53 ]
na tym samym ip i bramie sie raczej nie podlacze bo bedzie zablokowane
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Jeżeli ma filtracje mac'ów to nie jest niezabezpieczona, ip i mac można zdobyć snifferem i spoofować jest do tego sporo softu. Sszegułów nie znam bo nigdy sie tym nie bawiłem :)
 

Matheush

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
81
tylko ze sniffer niestety nie dziala jesli nie mamy polaczenia z internetem. A z filtrowaniem mac'kow to co masz na mysli ze jesli sie zmieniaja czy co?

[ Dodano: 08-04-2007, 22:14 ]
Wiem tylko ze zeby sie podpiac pod kogos w tej sieci uzywajac ip bramy i macu udalo mi sie tylko to z 3 razy na 20 prob gdzies ;] takze moze byc ciezko poprostu polaczylo mnie i wysylalo pakiety a zadnego nie odbieralo
 

Matheush

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 30, 2006
Posty
81
Przeczytalem niestety nic mi to nie pomoglo :]

[ Dodano: 10-04-2007, 21:31 ]
dzisiaj prubowalem podpialem sie pod niego odbiera pakiety, tylko ze zaden komunikator nie dziala ani zadna strona nie chce sie wczytac z DNSami wszystko w porzadku Wszystko jest ok powpisywane tylko ze nie dziala komunikator ani zadna strona prosze o pomoc
 
Do góry Bottom