Warny oraz Ostrzeżenia

Status
Zamknięty.

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
Nie wiem czy była taka propozycja czy nie,jesli tak to sory za topic.

Przyszedł mi do głowy pewien pomysł dotyczący warnów i ostrzeżeń.Chyba każdy chce mieć ich jak najmniej lub w ogóle.Każdy bardziej ogranięty użytkownik nie chce mieć ostrzeżeń więc mógłby je odpracować pisząc jakis ładny Tutorial
W ciągu miesiąca mozna by odrobić Jednego warna i dwa ostrzeżenia.
Powstałby oddzielny topic w którym by podawało sie temat,link i date kiedy był napisany.Po zaakceptowaniu przez moderatora byłby zdejmowany warn/ostrzeżenie.

Taka mała motywacja dla osob którym zależy na tym forum.Byłby pożytek dla uzytkownika i Forum.

Co o tym myślicie,Jeśli cos was sie nie podoba to powiedzcie,tylko delikatnie zeby nie wydzierać sie
<
 

Bretos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2008
Posty
142
Alliata, tutaj wyjątkowo muszę się z Tobą zgodzić. Dzięki temu również przybyłoby wiele artów, i userzy ciągle dzieliliby się swoją wiedzą, i byłoby widać tych, którym, jak już wcześniej wsponiałeś zależy. Ja mam jeszcze jedną propozycje, żeby do ilości "Pomógł" oraz ilości postów była jeszcze ilość napisanych artów.
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
glupi pomysl wg mnie
warny znikaja po 30 dniach, ktos chce to napisze bezinteresowanie arta, kto nie to laski bez
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Podtrzymuję, jak ktoś chce to niech pisze. Nawet zachęcam do tego.
Po napisaniu niech wyśle PW do moderatora to temat zostanie dodany do odpowiedniego działu. [chyba że art będzie z skądś zwalony, lub jest już taki w dziale]
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Originally posted by Alliata
W ciągu miesiąca mozna by odrobić Jednego warna i dwa ostrzeżenia.
Oświecisz mnie czym się różni warn od ostrzeżenia?

Moim zdaniem zdejmowanie trzech ostrzeżeń na miesiąc to za dużo. Według mnie jakby miało takie coś powstać to jedynie jedno ostrzeżenie na miesiąc można by ściągnąć i to za takiego porządnego tutoriala nad którym trzeba było się sporo napracować.

Tylko pytanie po co? Jeśli ktoś ma 5 ostrzeżeń to nie napisze raczej tutoriala i nie zdejmie warnów/warna. Jeśli ktoś ma poniżej tej wartości to skoro może nadal uczestniczyć w "życiu forum" to po co ma zdejmować ostrzeżenia?
To ma być kara, a nie nagroda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom