Wejście do LAN

pr2n

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2007
Posty
4
Zainstalowałem sobie Microsoft Windows Network by powymieniac sie plikami z kumplem. Ale kliknąłem raz na inny komp niechcący i pokazało mi sie abym podal hasło do tego kompa i t u tkwi problem czy można jakoś wyciągnąć to hasło?
 

pr2n

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2007
Posty
4
No ok, a jeśli można dokładniej??


EDIT: Udało mi się dostać do dokumentów(to i tak dużo heh) ale nic ciekawego tam nie ma
<
i tu nasuwa mi sie kolejne pytanie czy mogę dojść jakoś do dysku??
 

georgecostanza

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2006
Posty
3
Jezeli ma udostepnione jakies dokumenty (w ktore sie mozesz jeszcze wbic to pewnie fw nie ma) to moze i nie ma hasla do konta admina. Sprubuj mu podmapowac dyski:
Otworz jakies okno w windowsie (np moj komputer), kliknij narzedzia->Mapuj dysk sieciowy. W "folder" wpisz NAZWAJEGOKOMPAC$ lub NAZWAJEGOKOMPAD$, teraz kliknij na "innej nazwy uzytkownika" i w uzytkownik wpisz Administrator (lub Admin), w haslo nic i OK i Zakoncz. Jezeli sie uda to jako dysk X: (lub ktory kolwiek tam wybrales) masz jego dysk C lub D. Swego czasu jak jeszcze glupota panowala u nas w aka WSB Nowy sacz to kazdy dysk sie mapowalo. Pozdro
 

pr2n

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2007
Posty
4
Może by było ok ale jak kline zakończ to pokazuje mi sie abym wpisal hasło ;/ wyglada t otak ja przy logowaniu do windy
 
Do góry Bottom