Wejscie do kompa BEZ trojana

Maximus DM

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 3, 2003
Posty
17
Witam,
musze dostac sie do kompa jednego goscia, a nie ma szans, aby zastosowac se (zna moj glos), ani podeslac mu jakiegos trojana. Znam tylko jego IP (dostep komutowany). Jak moge wejsc do jego kompa?
smile.gif
Jestem poczatkujacym w te "klocki", wyszukiwanie mi nic sensownego nie znajduje. Dlatego tez zwracam sie z prosba o pomoc do ekspertow
smile.gif

Zalezy mi na tym, to typ zalazl mi za skore.
Z gory big thx!!
Pozdrawiam, Maximus DM
 

MadHornet

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2003
Posty
37
moim zdaniem jak nic gosciowi nie zainstalujesz na dysku, ani on ci sam nic nie da (se) to nic nie zdzialasz i tyle
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
Originally posted by Maximus DM
Witam,
musze dostac sie do kompa jednego goscia, a nie ma szans, aby zastosowac se (zna moj glos),
A co ma glos do SE ????????????????????? :shock: :?
 

saMMer

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2003
Posty
52
Originally posted by MadHornet
moim zdaniem jak nic gosciowi nie zainstalujesz na dysku, ani on ci sam nic nie da (se) to nic nie zdzialasz i tyle

niekoniecznie wkoncu nie kazdy lamer
<
niekoniecznie trzeba uzywac trojana, jest taka opcja jak zprepagowanie rejestru ktury bedzie zawieraj klucz dajacy zdalna aministracje nam kompem ( w sieci ) udostepniasz taki pliczek koles sciaga i juz. mam to dokladnie opisane ale chwilowo dostepu nie mam 8)

P.s. no to jak wytlumaczysz co ma glos do SE?
<
 

Maximus DM

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 3, 2003
Posty
17
Originally posted by saMMer+--><div class='quotetop'>CYTAT(saMMer)</div>
<!--QuoteBegin-MadHornet
moim zdaniem jak nic gosciowi nie zainstalujesz na dysku, ani on ci sam nic nie da (se) to nic nie zdzialasz i tyle

P.s. no to jak wytlumaczysz co ma glos do SE?
<
[/b]

SE, czyli socjotechnika, a nie Second Edition ;-)
Dzieki za podpowiedzi i jak bedziesz mial dostep, to podeslij mi :))
 

MadHornet

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2003
Posty
37
khm khm chyba kazdy wie ze chodzi o socjotechnike
smile.gif
ale mozesz pisac przezz gg np wiec gosc se moze znac twoj glosik i nic z tego nie wynika, dla tego sie pytaja (tak mi sie przynajmniej zdaje)
 

Rob

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
209
Originally posted by Maximus DM+--><div class='quotetop'>CYTAT(Maximus DM)</div>
Originally posted by saMMer@
<!--QuoteBegin-MadHornet

moim zdaniem jak nic gosciowi nie zainstalujesz na dysku, ani on ci sam nic nie da (se) to nic nie zdzialasz i tyle


P.s. no to jak wytlumaczysz co ma glos do SE?
<

SE, czyli socjotechnika, a nie Second Edition ;-)
[/b]
No to zes wytlumaczyl....
 

Maximus DM

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 3, 2003
Posty
17
Originally posted by MadHornet
khm khm chyba kazdy wie ze chodzi o socjotechnike
smile.gif
ale mozesz pisac przezz gg np wiec gosc se moze znac twoj glosik i nic z tego nie wynika, dla tego sie pytaja (tak mi sie przynajmniej zdaje)

Jasne, to jest ostatecznosc. Jak nie bedzie innego sposobu lub przerosnie on moje mozliwosci sprobuje przez gg.
thx :)
 

saMMer

Użytkownik
Dołączył
Maj 11, 2003
Posty
52
wesolo mi jak was czytam bo juz nie wiem o co chpdzi 8) chciales dostep do kompa bez trojana (ambitne :wink: ) a tlumaczysz co to jest SE. inna sprawa ze wypowiadasz sie na temat SE jak by to byl program .exe do uruchomienia :? SE to sztuka kturej cza sie uczyc latami aby umiejetnie osignac cel , manipulowac ludzmi, grac na ich uczuciach...
 

Borton

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 2, 2003
Posty
4
Originally posted by MadHornet
moim zdaniem jak nic gosciowi nie zainstalujesz na dysku, ani on ci sam nic nie da (se) to nic nie zdzialasz i tyle

:wink: Taka mozliwosc jest dostepna, jesli uzywasz systemu Linux. Ten system zawiera opcje laczenia bezposredniego i to co najbardziej lubie: lamacze hasel.Nie probowalem tego jeszcze, ale innym sie udaje http://www.computerworld.pl/news/5035.html poczytaj sobie (no chyba ze ludzie pentagonu pozwolili na instalacje "czegos" w systemie) 8)
 

Maximus DM

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 3, 2003
Posty
17
Originally posted by saMMer
wesolo mi jak was czytam bo juz nie wiem o co chpdzi 8) chciales dostep do kompa bez trojana (ambitne :wink: ) a tlumaczysz co to jest SE. inna sprawa ze wypowiadasz sie na temat SE jak by to byl program .exe do uruchomienia :? SE to sztuka kturej cza sie uczyc latami aby umiejetnie osignac cel , manipulowac ludzmi, grac na ich uczuciach...

OK, zgadzam sie, ze nie jest to cos prostego. Jednak aby dojsc do perfekcji, trzeba od czegos zaczac :) A co do glosu i SE, to sprawa wyglada tak, ze gosciu nie odpowiada na zadne zaczepki przez gg i jednynym wyjsciem bylby tel. Ale zna moj glos i stad koniecznosc wejscia na jego komp wlasnie bez trojana.
Dzieki za uwagi i pomysly :)
 

grave

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 16, 2003
Posty
138
Originally posted by saMMer
wesolo mi jak was czytam bo juz nie wiem o co chpdzi 8) chciales dostep do kompa bez trojana (ambitne :wink: ) a tlumaczysz co to jest SE. inna sprawa ze wypowiadasz sie na temat SE jak by to byl program .exe do uruchomienia :? SE to sztuka kturej cza sie uczyc latami aby umiejetnie osignac cel , manipulowac ludzmi, grac na ich uczuciach...

Hehe. Socjtechnika.exe LOL
<

--------------------------------------------------------------------------------------
Też kiedyś szukałem odpowiedzi na pytanie jak "wejść do kompa" bez trojana. Niestety niektórzy myślą, że to niemożliwe, inni nie chcą się dzielić "ciężko zdobytą wiedzą", a faq są albo dla kompletnych beginnerów, albo dla tych co już się bardzo dobrze znają (przynajmniej ja takie znajduję).
Ale do rzeczy.

Jeśli znasz jego IP, to zeskanuj porty (jeśli nie wiesz jak - faq dla początkujących się kłania
smile.gif
)
No dobra... Najlepiej ściągnij sobie z www.cybergleba.prv.pl program "Haktek" i go uruchom. Następnie kliknij na odpowiednią ikonkę. Poznasz ją po tym, że po najechaniu, na dole pojawi się napis "Set the target" - czy coś podobnego. Tam wpisz IP.
Następnie kliknij na ikonkę, która spowoduje, że po najechaniu na nią poajwi się napis "Scann all ports on the target machine" - jakoś podobnie.
Potem wybierz od którego portu, do którego ma skanować i włącz.
Zapisz sobie listę zeskanowanych portów. Próbuj się łączyć np. przez telnet. Załóżmy, że otwarty jest port 25. Dowiadujesz się, że ma starą wersję SENDMAILA. A więc szukasz odpowiedniego exploita na SENDMAILA. Oczywiście okazuje się, że potrzebny jest LINUX, którego musisz zdobyć a następnie zainstalować. Zakładam, że już masz LINUXA. Wtedy ściągasz exploita, kompilujesz go i odpowiednio odpalasz.
Nie wiem, czy exploit na sendmaila cokolwiek da, bo nigdy tego nie próbowałem. W każdym razie, jeśli chcesz się włamać bez używania Linuxa, to niestety musisz o tym zapomnieć
<
No, chyba, że gość, ma taki dziurawy system, jak Windows NT, bez łatek, to wtedy ściągasz DCOM i się bawisz. (Starszych Windowsów to nie dotyczy
<
)
 

qczka

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2003
Posty
134
no to moze mi ktos powie jak moge dostac sie do kompa lamera bez trojana, nie mam linuxa, slyszalem ze mozna odpalic jakis program i wtedy wrzucic mu trojana bez jego wiedzy ale nie jestem pewien. :oops: :?:
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
hm to najpierw zainstaluj linuxa
2. uzycie dcoma nie jest trdune ;] sam go przed chwila uzylem ;]
 
Do góry Bottom