WEP-Cracking-WinXP kilka problmow

Status
Zamknięty.

rollf

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2008
Posty
2
Witam. Interesuje mnie w jaki sposób mogę zdobyć czyjś klucz do sieci bezprzewodowej z zabezpieczeniem WAP. Przeszukałem już wiele forum i wiem ze jest to dość proste i możliwe:D [http://www.haker.com.pl/WEP-Cracking-WinXP-t31806.html] . Zastosowałem się do rady z wyżej wymienionego forum, mam niestety taki problem ze nie potrafię znaleźć sterownika do mojej karty -Atheros AR5006X Wireless Network Adapter ( laptop Hp pavillon dv9705ea Xp z Sp3) . Sterowniki z strony na która przekierowuje mnie program nie działają. To znaczy po zainstalowaniu sterownika karta nie jest wykrywana. Dodam iż przebywam w Wielkiej Brytanii i jestem ciekawy czy istnieje tu tez taka możliwość złamania klucza WAP? Program Network Stumbler wykrywa bardzo wysokie kanały od 2412 w gore. Proszę o jasne odpowiedzi
Very Happy<div align='center'></div>
 

eyes_only

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 28, 2008
Posty
7
<div class='quotetop'>CYTAT(rollf @ 30.12.2008, 15:23) <{POST_SNAPBACK}></div>
Witam. Interesuje mnie w jaki sposób mogę zdobyć czyjś klucz do sieci bezprzewodowej z zabezpieczeniem WAP.
<div align='center'>
[/b][/quote]
Nie ma czegoś takiego jak WAP w odniesieniu do sieci WLAN. Jeśli chodzi Ci o WEP to zaopatrz się w program zgodny z twoja karta sieciowa, a jeżeli żadna aplikacja nie będzie zgodna to nic nie zrobisz. A jak zdobyć czyjś klucz? Najlepiej iść i się spytać właściciela ewentualnie Google najlepiej Ci pomogą bo nie sądzę, że wszyscy już lecą i piszą w punkcikach jak to zrobić w dodatku ze na google (na tym forum tez chyba widziałem temat z tym związany) jest full tutoriali czy chociażby manuali do programów stworzonych w tym celu. I to ze przebywasz a UK czy gdziekolwiek indziej nie ma znaczenia - wszędzie są takie same rodzaje szyfrowania dla WLAN.

PS. Mogę Ci co najwyżej polecić abyś sobie znalazł magazyn Hakin9 z zeszłego roku (nie wiem który nr) z łopatologicznym opisem krok po kroku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom