WEP Cracking (WinXP)

Status
Zamknięty.

terminator934

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2008
Posty
49
Witam. Sorry za odkopę, ale potrzebuje pomocy. Mam Kartę SURECOM EP-9321-g-2A. Próbowałem sie air dumpem lecz wyskakuje mi na początku że muszę ściągnąć peek... ściągnąłem to załadowałem do folderu z programem. Dump sie uruchamia i wyskakuje kolejny problem jakim jest brak sterowników.

Macie coś do tej karty czy muszę kupić nową ? I jak możecie to podajcie linki do allegro z tanimi i dobrymi kartami do takiego typu zabaw.
<


/\/\/\/\Glue/\/\/\/\/\/\
Witam ponownie. Może ktoś zechce odpisać
<
. Kupiłem dziś kartę D-link DWL-510 i miała być na chipie arth. Macie jakieś stery do tego ?
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
<div class='quotetop'>CYTAT(terminator934 @ 26.05.2008, 17:47) <{POST_SNAPBACK}></div>
Witam ponownie. Może ktoś zechce odpisać
<
. Kupiłem dziś kartę D-link DWL-510 i miała być na chipie arth. Macie jakieś stery do tego ?[/b]
Post numer 93 w tym temacie powinien spełnić Twoje oczekiwania.
 

Matrix91

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2007
Posty
21
No nareszcie udało mi sie zainstalować stery wszystko chodzi znalazło ok 50 000 pakietów , przerwałem by sprawdzić czy już jest możliwość uzyskania kodu ale jeszcze nie ,więc czekam.
<
Pozdro.
 

asiorpl

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 25, 2008
Posty
4
Proszę o pomoc bo już walczę z tym Aircrack-ng z ponad tydzień i nic mi się nie udaje a mianowicie zawsze mam problem ze sterownikami. Nie wiem dokładnie jaki dobrać do odpowiedniej karty WiFi sterownik. Bawiłem się już na różnych kartach (wszystkie w laptopach) na różnych Chipset-ach np. Atheros, Realtek, Intel, Broadcom i na żadnym nie potrafię tego ustawić. Czy ktoś posiada może sterowniki do tych wymienionych kart ?
Ja np do Atheros wgrywałem z http://mkcomputers.nl/wildpackets/ ale moja karta jest na AR5007 do których nie ma na tej stronie.
I jeszcze jedno pytanie czy ktoś może mi podać model karty którą bym mógł sobie kupić pod USB, która będzie działała na 100% z Aircrack.
Proszę wszystkich o pomoc za co z góry bardzo dziękuję.
Pozdrawiam
 

Matrix91

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2007
Posty
21
Witaj mam dobre sterowniki do kart wymienionych w 1 poście są dobre sam korzystam z jednych bo mam Netgear WG311 tylko chodzą sterowniki od innego Netgear i wszystko chodzi pięknie .
mogę ci przesłać , podaj mi e-mile i sobie wybierzesz a najlepiej po kolei zainstalować ,któryś zadziała .

WARZNE !!!!!!!!!!!!!!!!
smile.gif


Tylko jak instalujesz to musisz odinstalować stare sterowniki a potem zainstalować te dobre .
Zainstaluj tak :
1.
w instalacji jest tak :
a)wyszukaj najlepszy sterownik .....
-przeszukaj ....... CD , dyskietka ......
-lokalizacja
b)Nie wyszukuj , wybiorę sterownik do zainstalowania ---- TO ZAZNACZ I PODASZ LOKALIZACJE STEROWNIKA

A gdy będziesz robił a) to ci nie zainstaluje , to samo miałem to wiem
 

Matrix91

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2007
Posty
21
Witaj mam dobre sterowniki do kart wymienionych w 1 poście są dobre sam korzystam z jednych bo mam Netgear WG311 tylko chodzą sterowniki od innego Netgear i wszystko chodzi pięknie .
mogę ci przesłać , podaj mi e-mile i sobie wybierzesz a najlepiej po kolei zainstalować ,któryś zadziała .

WARZNE !!!!!!!!!!!!!!!!
smile.gif


Tylko jak instalujesz to musisz odinstalować stare sterowniki a potem zainstalować te dobre .
Zainstaluj tak :
1.
w instalacji jest tak :
a)wyszukaj najlepszy sterownik .....
-przeszukaj ....... CD , dyskietka ......
-lokalizacja
b)Nie wyszukuj , wybiorę sterownik do zainstalowania ---- TO ZAZNACZ I PODASZ LOKALIZACJE STEROWNIKA

A gdy będziesz robił a) to ci nie zainstaluje , to samo miałem to wiem
 

koczis

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 15, 2004
Posty
19
AR5007 - jeszcze powiedz ze z symbolem EG to od razu mówie ze z tym dużo nie zdziałasz. Dopiero niedawno wyszło wsparcie pod linuxa do tej karty za pomocą nowej wersji ndiswrappera. Jak dla mnie to ten nowy chipset atherosa jest badziewny.
 

asiorpl

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 25, 2008
Posty
4
a czy ktoś może podać jakiś link do karty wifi na usb na której będzie wszystko chodziło na 100%
bo cały czas mam problem z odpaleniem tego wszystkiego
udało mi się zainstalowac sterownik na Atheros AR5006X ale w dalszym ciągu jest problem
podaje mój problem

usage: airodump-ng <nic index> <nic type> <channel(s)> <output prefix> [ivs only flag]



Known network adapters:

11 Broadcom NetLink ™ Gigabit Ethernet
13 Atheros AR5006X Wireless Network Adapter
2 Karta sieciowa 1394

Network interface index number -> 13

Interface types: 'o' = HermesI/Realtek
'a' = Aironet/Atheros

Network interface type (o/a) -> a

Channel(s): 0 = hop on 2.4Ghz channels, -1 = hop on 5Ghz channel,
1, 7, 13, 2, 8, 3, 14, 9, 4, 10, 5, 11, 6, 12, 36, 40,
44, 48, 52, 56, 60, 64, 100, 104, 108, 112, 116, 120,
124, 128, 132, 136, 140, 149, 153, 157, 161, 184, 188,
192, 196, 200 -> 10

(note: if you specify the same output prefix, airodump will resume
the capture session by appending data to the existing capture file)

Output filename prefix -> 1

(note: to save space and only store the captured WEP IVs, press y.
The resulting capture file will only be useful for WEP cracking)

Only write WEP IVs (y/n) -> y


The selected adapter's driver is not compatible with the PEEK protocol. See the
aircrack documentation for more information on how to install a compatible driver.

Only Atheros, Aironet, Realtek (RTL8180) and HermesI chipsets have a Peek driver.
There is NO Peek driver AT ALL for Prism, Ralink, Marvel, TI or Centrino chipsets.


Press Ctrl-C to exit.
 

Matrix91

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2007
Posty
21
asiorpl jak na razie to nie mogę ci wysłać bo mam słaby net (bardzo słaby) ale spoko wyślę ci te sterowniki ale później .
<
 

DawidSobieraj

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2007
Posty
2
Posiadam karte Edimax EW-7318USG , z chipem Ralink. Karta jest pod USB
Czy jest szansa ze zadziala z Aircrackiem-ng ?
Ściąglem aircracka wszystko niby jest okey , tylko gdy przechodze do lapania tych pakietów to pisze coś o driverach ?
 

Matrix91

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2007
Posty
21
Raczej ci nie bedzie chodziło ale jak chcesz to podaj mi e-mile a prześlę ci sterowniki i sobie wybierzez.
 

asiorpl

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 25, 2008
Posty
4
dorwałem tym razem kartę DLINKA DWL-520+ i chciałbym się nią pobawić ale brakuje mi sterownika do niej czy można prosić o podanie linku do sterownika
jeżeli można to na WIN i na LINUXA
 

randall5

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2006
Posty
41
a ja mam problem z odpaleniem pliku ivs.
podaję ścieżkę w cmd i niestety nic nie idzie,
może moje polecenie jest złe ?
C:\aircrack\bin\ tyle jeszcze działa
C:\aircrack\bin y.ivs już nie działa a powinno odpalić mi klucz
 

Matrix91

Użytkownik
Dołączył
Luty 19, 2007
Posty
21
<div class='quotetop'>CYTAT(randall5 @ 30.06.2008, 20:23) <{POST_SNAPBACK}></div>
a ja mam problem z odpaleniem pliku ivs.
podaję ścieżkę w cmd i niestety nic nie idzie,
może moje polecenie jest złe ?
C:\aircrack\bin\ tyle jeszcze działa
C:\aircrack\bin y.ivs już nie działa a powinno odpalić mi klucz[/b]


Kolego Zle to robisz
<
hehehe
wchodzisz na :
C:\aircrack\bin\tu nazwe programu Spacja y.ivs
np. : C:\aircrack\bin\aircrack y.ivs

i szuka
<
 

randall5

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2006
Posty
41
w cdm nie poszło ;/

odpaliłem to inaczej
<
)
plik ivs który zawiera pakiety odpaliłem prawym myszy - otwórz za pomocą .... aircrack
<
i działa
 

terminator934

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2008
Posty
49
A ja próbowałem już różnych sterowników. Mam kartkę D-Link 510 na chipsecie realteka i nie da się zainstalować żadnych sterów
<
 

randall5

Użytkownik
Dołączył
Październik 26, 2006
Posty
41
Z tego co wyczytałem i ja tak też zrobiłem - to instalacja polegała na podmianie plików, odpalasz aircrack, on informuje o ściągnięciu sterów, klikasz YES, otwiera się stronka ze sterami, ściągasz je i podmieniasz z plikami w katalogu aircrack, Tak to wyglądało u mnie i wszystko działa bez zarzutu.
Nie sądzę, by sama karta miała jakiś wpływ na to, możesz mieć ewentualnie gorszy sygnał.
Chyba, że źle konfigurowałeś w kolejnym etapie program.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom