Wieczny Błąd

Phate25

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2006
Posty
11
Chcialem zaczac sie bawic programowaniem C++ ale wlasciwiwe nie moge nawet zaczac bo jaki kolwiek bym nie napisal program (nawet jesli skopiuje jakis juz istniejacy i podany na tym forum) to ciagle pokazuje mi po kompilacji (ctr + f9) ze sa dwa błędy o nastepujacej tresci:
[Linker Error] Unresolved external '_Form1' referenced from C:pROGRAM FILESBORLANDCBUILDER6PROJECTSPROJECT1.OBJ
i
[Linker Error] Unresolved external 'TForm1::' referenced from C:pROGRAM FILESBORLANDCBUILDER6PROJECTSPROJECT1.OBJ

powiecie mi o co chodzi ??
mam C++ Builder 6

POzdro Phate
 

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
Poczytaj tutoriale do bcb.
Pliki konsolowe twórz jako konsolowe.
Nie zamieniaj "na chama" kodu w unit1.cpp.
 

Phate25

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2006
Posty
11
hmm a moze cos blizej ?? troche jasniej bo ja jestem swierzy. Własciwie to nie rozumiem o co chodzi. zaczalem sie uczyc z poradnikime i robie wsyztsko co jest napisane w poradniku krok po kroku i niestety za kazdym razem wyskakuja takie bledy a ja nie wiem co robie zle
 

perlos

Użytkownik
Dołączył
Październik 5, 2006
Posty
51
jezeli masz c++ buildera, to tworzysz program z tym takim FORM. A jak chcesz poczatki i kopiujesz gotowe zrodlo programu, to musisz je wkleic do dokumentu bez FORM. W tym celu daj nowy dokument C++. Jest tam taka funkcja, na pewno. pozdro
 

Phate25

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2006
Posty
11
no dobra a powiesz mi dokladnie ktora opcje mam wybrac po nacisnieciu "nowy" bo tych rodzajow nowych form jest raczej duzo i nie wiem ktora wybrac.
 
Do góry Bottom