"wiedza zapomniana" - laik pyta fachowców :)

presa

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 4, 2004
Posty
3
Witam wszystkich! Po dłuższej przerwie wracam na to forum. Tak mi sie wydaje, że z hakerstwem to jak z prawem - zeby być na bierząco, trzeba się stale uczyć
smile.gif
Pytanie - kiedyś do kontrolowania komputera na odległość używałem programiku Client czy jakoś tak i wszystko było ok, bo komputer kontrolowany miał neostrade. Teraz chciałbym skorzystać z podobnego programu, tyle że komputer jest z siecią bezprzewodową oranżu i posiada av panda. Jest jakiś sens szukania programów do włamu czy odpuścić?? Najlepszy byłby jakiś z instalacją i dostępem przez gg (bo nie mam do niego innego dostępu), no i żeby zaraz go av nie rozwalił
smile.gif
:kreci: dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi. Pozdrawiam!!
 

Bretos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2008
Posty
142
Jeżeli chcesz// link nieaktywny jest podobny. Wymienione są tam różne trojany.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

h4x

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 6, 2008
Posty
107
Dołączył: 04 Gru 2004[/b]
...i po tych tych 3 latach, dalej jestes na etapie trojanow?


ja uzywal telnetu. Napisz sobie to albo w uzyciem netapi.dll (duzo roboty), albo winexeciem uruchom kilka programow pod rzad (sc,net,netsh,reg). O ile 'serwer' moze lapac heurestyka ze wzgledu na winexec, to jak juz odpalisz to program zostaniw na dlugo o ile ofiara sie na tym nie zna. Albo dll spoof, podmieniasz dllke i bardzo ciezko to znalezc.
 

presa

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 4, 2004
Posty
3
dzięki Panowie!

Witam Panów!! Dopiero wróciłem z pracy i dlatego dopiero teraz mogę podziękować. Co do tych paru lat, to prawdą jest, że właśnie nie bawiłem sie w to wszystko już sporo czasu. Zmieniły się widnowsy, zabezpieczenia i programy do włamów. Trzeba sobie odświeżyć i uzupełnić wiedze
smile.gif
najważniejsze, że jest możliwość zrealizowania celów i za to info wielkie dzięki. Zaraz siadam i kombinuje coś. Pozdrawiam!!
 

Bretos

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 11, 2008
Posty
142
Sorry ale czepiam sie szczegółów. W profilu ma, że dołączył 04.
presa, no to kompinuj ile, i jak wlezie. GL
 
Do góry Bottom