Wielokrotne oddawanie głosów - jak to zrobić?

mm.mariusz

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 25, 2008
Posty
8
Witam serdecznie


Moja dziewczyna bierze udział w pewnym konkursie miss. Po 2 dniach większość dziewczyn ma po ponad 1000 głosów. Jest to jawne oszustwo. Co więcej w regulaminie konkursu okazało się, że organizator leje na oszukiwanie. W związku z tym chciałbym pomóc mojej dziewczynie poprzez podbicie głosów. Można tylko raz zagłosować.
Jak sprawić aby podbić trochę głosów? Wiem o bramkach proxy ale ja potrzebuję ponad 1000 głosów (trochę żmudna robota). Próbowałem z TORem ale nic to nie dało, próbowałem czyścić Cookies - również bez skutku.
Proszę o poradę jak ugryźć ten problem.

Z góry dziękuje za odpowiedzi
 

maly3900

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2005
Posty
362
Znajdź sobie ładniejszą dziewczynę.

Na powaznie - takie systemu głosowań zapewne są oparte o IP - więc jak jesteś desperatem - dodajesz je przez proxy. ; ))
 

mm.mariusz

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 25, 2008
Posty
8
<div class='quotetop'>CYTAT(Magnefikko @ 25.08.2008, 11:18) <{POST_SNAPBACK}></div>
Rzucisz adresem strony?[/b]

http://www.aquapark.lodz.pl/module-MissGlosuj-lang-pl.html

Coś dziwnego dzieje się z tą stronką, jeszcze wczoraj niektóre dziewczyny miały po pona d 1000 głosów dziś mniej. Rano jak patrzyłam na wyniki to laska z nr. 1 miała 1 glos, z nr. 2 2 głosy, laska np. z nr. 154 miała głosow 154 itd.
Czy według was TOR + usunięcie cookies wystarczy na wielokrotne oddawanie głosów?
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Tak, ale to by było żmudne i nudne. Oczywiście możesz napisać sobie skrypcik, to już ciekawsze.
Ja bym to widział tak:

Mamy sobie adres.

Kod:
http://www.aquapark.lodz.pl/module-MissGlosuj-Action-Vote-ID-1-lang-pl.html

Zapytanie może więc wyglądać tak:

Kod:
UPDATE costam SET glosy=glosy+1

Przy czym nasz ID to to coś:

Kod:
ID-1

So, spróbowałbym na przykład

Kod:
http://www.aquapark.lodz.pl/module-MissGlosuj-Action-Vote-ID-1, glosy=glosy+99999-lang-pl.html

Czy czegoś w tym rodzaju xD

Szanse że by się udało po kilkunastu próbach tu i tam to jakieś 10-15%.

Oczywiście trzeba by zgadnąć albo w jakiś sposób zdobyć strukturkę, na przykład próbując wywołać tu i tam jakieś błędy. Dwie godzinki roboty i szanse skaczą do 40%, wystarczą chęci.
 

mm.mariusz

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 25, 2008
Posty
8
Dzięki za szybką odpowiedź.

Z tym że "aż" tak dobry to ja nie jestem (mowię tu o twojej propozycji), zabrzmiało to dla mnie troche jak chińskie literki. 8)

Wyczyściłem cookies, TOR skonfigurowany poprawnie, ukrywa IP ale cały czas mogę oddać tylko jeden głoś. Czy gdzies może popełniłem błąd? (skonfigurowałem TORa tak jak było to podane na stronie programu). Jeśli jedynym sposobem byłoby żmudne klikanie np. 700 razy to ok. (byle nie przez bramki proxy).
Jakieś dalsze pomysły?
<
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Walnij jakiś skrypcik resetujący TORa i czyszczący cookies. Możesz to zrobić też inną metodą: jest taki program do odtwarzania ruchu i kliknięć myszy. Nagrasz sobie reset TORa, czyszczenie ciach i kliknięcie na oddanie głosu i walniesz ze 200 tysięcy razy. Pogoogluj, albo poszukaj na forum.

EDIT: Rzucę paroma nazwami z googli. Macro Express, Autoid, Tasker.
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
Spróbuj przez Anonymouse.com
użyj Hide IP
Resetuj neo co kliknięcie
Znajdz dziure w stronie
wygeneruj zapytanie takie aby dodało np. 9999 głosów ( to co magneffiko napisał)

coś musi działać.

Strona w html.. pff.. SQLI I xss odpada,Jedynie błędy konfiguracji serwera i inne technik.Ale z tym to do Smarka trzeba :]
 

mm.mariusz

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 25, 2008
Posty
8
Z Hide IP już probowałem i nic z tego.
Najbardziej ciekawi mnie sprawa TORa. W necie wyczytałem, że TOR pomagał innym w podobnej do mojej sprawy. W moim przypadku nie działa, ciekawi mnie jaka może być tego przyczyna.
Zadam pytanie (może głupie dla Was, sorki ale nie jestem żadnym specem). Co macie na myśli "zresetować TORa"?
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Alliata, tak strona jest w HTML, a w czym innym ma być? Ma też ustawiony rewrite (z tego też powodu raczej odpada sql injection).

Reset TOR'a to po prostu kliknięcie na 'Użyj nowej tożsamości' w Vidalii albo ponowne uruchomienie programu aby uzyskać nowy adres IP.
 

mm.mariusz

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 25, 2008
Posty
8
<div class='quotetop'>CYTAT(hxv @ 25.08.2008, 13:15) <{POST_SNAPBACK}></div>
Alliata, tak strona jest w HTML, a w czym innym ma być? Ma też ustawiony rewrite (z tego też powodu raczej odpada sql injection).

Reset TOR'a to po prostu kliknięcie na 'Użyj nowej tożsamości' w Vidalii albo ponowne uruchomienie programu aby uzyskać nowy adres IP.[/b]


OK Dzienks

Tak właśnie robiłem i nic z tego, cały czas mam info, że mój głos został już dodany.
 

J&#33;GS4W

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 25, 2008
Posty
4
Najwazniejsze zebys dobrze skonfigurowal tora. Najpierw na strone typu whatismyi(p)q, np. http://www.whatip.org/ i sprawdz swoje ip. Potem postepuj wedlug porad.

Kod:
http://www.torproject.org/docs/tor-doc-windows.html.pl

tutaj jest jak recznie to zrobic:

Kod:
http://www.torproject.org/docs/tor-doc-web.html.pl

Po wszystkim zmien swoja tozsamosc i wejdz na wyzej wspomniana strone lub na:

Kod:
https://check.torproject.org/
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Strona w html..[/b]
PHP+modrewrite. Doucz się xD

z tego też powodu raczej odpada sql injection[/b]
Wciąż można wykonać atak. Sam ze dwa razy SQLIowałem na stronach z modrewrite (właściwie to raz. Raz był podobny mechanizm na PHP, odczytujący dane z paska adresu). Niczego nie wykluczaj, XSS, SQLI, LFI i inne pierdoły to nie jedyne metody.

Tak właśnie robiłem i nic z tego, cały czas mam info, że mój głos został już dodany.[/b]
Ciastka jeszcze czyść. I zautomatyzuj proces. Z resztą wcześniej już mówiłem

Walnij jakiś skrypcik resetujący TORa i czyszczący cookies. Możesz to zrobić też inną metodą: jest taki program do odtwarzania ruchu i kliknięć myszy. Nagrasz sobie reset TORa, czyszczenie ciach i kliknięcie na oddanie głosu i walniesz ze 200 tysięcy razy. Pogoogluj, albo poszukaj na forum.[/b]

Nikt mnie nie słucha i nie kocha xD
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Nagrasz sobie reset TORa, czyszczenie ciach i kliknięcie na oddanie głosu i walniesz ze 200 tysięcy razy.[/b]
nie zapomnij że osobowości w TORze są bardzo ograniczone, nie rozpędzaj się tak ^^

Nikt mnie nie słucha i nie kocha xD[/b]
IMOŁ? Pożyczyć Ci żyletkę?

Już lepiej napisać sobie soft w którym w tablicy będzie lista proxy, przy czym będzie połączenie szło przez każde z nich i odświeżało stronę
 

mm.mariusz

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 25, 2008
Posty
8
Witam

Okazało się że cholerne rozłączenie neta i ponownie podłączenie wystarczy. (ale przez IE nie przez Opere, z której korzystam). Nagrałem sobie akcje w Taskerze i niby wszystko git, ale....
Korzystałm z Netii na kablach tpsy i po 2 może 3 rozłącz/połącz podczas ponownego łączenia myśli z kilka/kilkanaście minut, bądź nie łączy w ogóle. Do łączenia z netem nie używam tego programiku netii tylko ze standardowo skonfigurowanego połączenia.
Jakieś pomysły aby cholera łaczyła się szybko i bez przeszkód.
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
Widzę, że panowie ostro offtopicują.
Możesz też bota napisać, jak nie umiesz a potrzebujesz czegoś takiego -> pisz na PW.
 
Do góry Bottom