Wifi

Sglaz3

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2009
Posty
23
Siema
Mam neta radiowego podłączonego do kompa i pr. downloadu nie przekracza 60 kb/s, jeśli bym kupił router z wifi i podłączył kompa do neta przez wifi to czy prędkość była by większa??
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Pobierz jakiś program do zwiększania przepustowości lącza
Może jakiś polecisz...
Nie poleci bo takich nie ma, jeśli są tak nazywane to są lipne albo mają inne działanie. Program nie w*******i Ci się do centrali i nie przydzieli Ci szybszego transferu, jeśli już ma jakoś działać to wyłączać zbędne aplikacje korzystające z internetu.
 

-HakerDominik-

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2010
Posty
61
Nie poleci bo takich nie ma, jeśli są tak nazywane to są lipne albo mają inne działanie. Program nie w*******i Ci się do centrali i nie przydzieli Ci szybszego transferu, jeśli już ma jakoś działać to wyłączać zbędne aplikacje korzystające z internetu.

Ja nie wiem, czy są lipne. Na przykład Internet Accelerator jest płatny i mi trochę przyśpieszał łącze. Teraz nie przyśpiesza, ponieważ mam w miarę szybki internet
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
Nie ma programów do przyśpieszania internetu, jak już to jest do zmaksymalizowania prędkości połączenia z serwerem, tzm akceleratory, przykładowo jeżeli serwer puszcza na jedno połączenie 60kb, to jak połączysz się 10 połączeniami to będzie 600 kb. Ale i tak więcej niż masz łącze od dostawcy to nie wycisniesz. Inne paści do przyśpieszania neta działają na podstawie wyszukiwania szybkich DNS, jednak transfer z tym nic wspólnego nie ma. Akcelereato warto mieć iż on zawsze próbuje wycisnąć z łącza ostatnie krople, i ściąga dużo skuteczniej niż np opera, firefox czy już wgl nie mówiąc internet explorer, które pobierania do dziś nie ma porządnie zrobionego.

Transfer maksymalny jest zależny od Twojego dostawcy i go nie zwiększysz sam.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
Taaaak :D Fizyka - prędkość zwiększa się wraz z temperaturą :D Zawsze możesz kable przegrzać i potopić z kablami sąsiada :D
 

Sglaz3

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2009
Posty
23
A może kable skrócę będą mniejsze lagi:DD
A koleś od neta mówi że gwarantowane jest 120kb/s downloadu:/
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
wiesz co download to sprawa indywidualna zależna od serwera, wejdz na stronę http://speedtest.net/ i napisz jaki masz wynik.

kliknij na żólta gwiazdkę tam.
 

Sglaz3

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2009
Posty
23
download speed 0.50 Mb/s a powinienem mieć 1Mb/s ale ta połowa to na serio w porywach rano i wieczorem:/
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
a na moje to nie powinieneś sie tym głowić, tylko wezwać serrwis, ponieważ to jest ich sprawa utrzymać Ci umowny transfer.
 

djmentos

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
1868
Jeżeli Cię oleją powołaj się na prawo handlowe. W umowie jest określony transfer i ich zasranym obowiązkiem jest Ci go załatwienie. Jak się dobrze dogadasz to może Ci nawet zwiększą, żebyś tylko sajgonu nie robił :D
 
Do góry Bottom