winda towarowa

MadHornet

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2003
Posty
37
siemano ludzie
Mam winde 2000 i okazuje się że zajmuje mi około 1,5 GB (chyba było mniej jak instalowałem i to sporo). Kiedyś czytałem że można coś tam usunąć i mniej zajmuje ale nie mam pojęcia co i czy na pewno jest to nie potrzebne więc jeśli ktoś się na tym cokolwiek zna to byłbym wdzięczny.
ave
 

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
Witam..
<


Oczywiscie ze mozna
Zobacz "porady Tom'a"
http://pomoc.xcom.pl/porady/

pozdrawiam...
 

MadHornet

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2003
Posty
37
hmmm... niestety nie chce się odpalić ta stronka
<
możesz podać jakąś inną albo wkleić co mam zrobić z tą windom?
pozdro
 

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
<


ojjj tych porad jest duzoooo
(mi sie normalnie otwiera- trzeba dluzej poczekac)

przyklad ze strony: http://pomoc.xcom.pl/porady/

Bez kontrolera plików systemu (2000)

Windows 2000 nadzoruje najważniejsze pliki systemowe i biblioteki dll, a wrazie ich zmiany proponuje przywrócenie oryginalnych. Jak każdy proces, tak i ten zajmuje czas procesora, pamięć operacyjną i miejsce na dysku twardym. Jeśli uważasz, że ta "ochrona" nie jest Ci potrzebna, możesz bez problemu ją wyłączyć.
W tym celu uruchom edytor rejestru, przejdź do klucza HKEY_LOCAL_MACHINE | SOFTWARE | Microsoft | Windows NT | CurrentVersion | Winlogon, odszukaj z prawej strony wartość DWORD o nazwie SFCDisable" (jeśli jej nie ma, należy ją utworzyć) i ustaw ją na ffffff9d. Po ponownym uruchomieniu możesz jeszcze usunąć zawartość katalogu Winntsystem32dllcache.

pozdrawiam..
 

MadHornet

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2003
Posty
37
dzięki za pomoc... btw czekanie na tą strone nie pomaga ponieważ czekałem chyba z 30 minut więc sądze że raczej stronka nie wejdzie
anyway thx 4 help
pozdro
 

MadHornet

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 7, 2003
Posty
37
HMMM zmieniłem w rejestrze co trzeba ale jak prubuje skasować zawartość tego katalogu wyskakuje takie coś:

Instrukcja spot "0x77fc8fe3" odwołuje się do pamięci pod adresem "0x5c656867". Pamięć nie może być "written".

Kliknij przycisk OK, aby przerwać działanie aplikacji
Kliknij przycisk Anuluj, aby rozpocząć debugowanie programu

co z tym fantem zrobić?
 
Do góry Bottom