Windows 7 z Loaderem

rajax

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2012
Posty
3
Witam, zainstalowałem Windowsa 7 i potraktowałem go Loaderem. Wszystko niby smiga, ale wkurza że przed każdym uruchomieniem systemu, muszę wybierać system jaki chce uruchomic :
Windows 7
lub
Windows 7 Loader

Czy tak musi być, nie może byc jednego systemu, a jeżeli musii tak byc to mam wybierac rozumiem ten drugi ???
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Panel Sterowania -> System i zabezpieczenia -> System -> Zaawansowane ustawienia systemu -> zakładka Zaawansowane -> Uruchamianie i odzyskiwanie (->Ustawienia) -> Pobaw się tam :)
 

rajax

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2012
Posty
3
Panel Sterowania -> System i zabezpieczenia -> System -> Zaawansowane ustawienia systemu -> zakładka Zaawansowane -> Uruchamianie i odzyskiwanie (->Ustawienia) -> Pobaw się tam :)

Byłem tam, mam tam ustawione uruchamianie systemu z Windows Loader XE ,ale i tak podczas rozruchu komputera muszę wybierać.

W sumie system mam jeden, więc czy minusem Loadera jest właśnie to że pokazuje jakby 2 systemy ?
Co jak bym pracował na Windows 7 a nie Windows 7 Loader ? Po 3o dniach ten system będzie krzyczał że pirat ???

Sorry za takie laickie pytania ale mam pierwszy raz styczność z taką metodą piracenia systemu :)
 

Sharow

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2008
Posty
42
Musisz przy starcie wybrać Windows 7 Loader i gdy się uruchomi dochodzi do aktywacji systemu a po tym zostaje to usunięte i normalnie uruchamia się Windows 7. Bynajmniej ja tak miałem. Jeżeli tak już robiłeś proponuję jeszcze raz spróbować go aktywować i tak zrobić.
 

rajax

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 29, 2012
Posty
3
Czyli rozumiem że za każdym razem będe musiał wybierać system ?

Pytałem bo myślałem że będe mógł to jakoś zlikwidować i standardowo włączać komputer i czekać aż sam wszystko uruchomi, bez żadnego wybierania systemu ...
 
Do góry Bottom