Windows 7

Lincoln

Użytkownik
Dołączył
Listopad 30, 2009
Posty
7
Mam Windows 7 od tygodnia :D , śmiga jak należy...
Jeśli macie pytania, co mam w nim sprawdzić jestem dostępny...
Pisać tylko posty...Pozdro xDD

Aha...
Wiele użytkowników ma problem z podłączeniem neostrady.
Mi się udało za pierwszym razem...
Chodzi o modem F@ST-800.
Opisze w następnym poście... :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
Lincoln: nie pisz posta pod postem, używaj edytuj

Ja jestem ciekawy jak tam jest cały uac czy jak to się tam zwie zrobiony, też jest taki wnerwiający jak w viście?
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
A mnie ciekawi po co zakladasz tak głupie tematy. Kto bedzie chcial sobie sprawdzic to albo zainstaluje sobie na VM albo normalnie albo poczyta na ten temat w necie.
 

Lincoln

Użytkownik
Dołączył
Listopad 30, 2009
Posty
7
Był ale można go usunąć w panelu sterowania :p
Dobrze nie będę pisał post pod postem.
Nom mnie UAC denerwował...
Ale jest okey.Pozdrawiam

Robię tematy dla zielonych...
Czytałem na innych forach połowa z ludzi nie może np.
zainstalować neostrady i nie chce ryzykować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Czy do Ciebie dociera, ze masz nie pisac posta pod postem czy inaczej mam Ci to wytlumaczyc?
 

niekowalski

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2006
Posty
54
ja sobie zainstalowałem ale też mi się niechce z nią bawić i wolał bym gotowe opisy, najbardziej wkurza mnie to że jedne usługi są zależne od drugich które na pierwszy rzut oka nie mają ze sobą nic wspólnego ia tak wyłączam na pozór zbedną usługę a przestaje mi działac coś zupełnie innego np. jedna usługa związana coś z zasilaniem , pomyślałem że to pewnie do laptopów no i wyłączam a wtedy nie ma dźwięku w systemie a nigdzie nie pisze ze od tej usługi co kolwiek zależy . jak by ktoś gdzieś widział gotowy opis wszystkich usług z 7 to był bym wdzięczny za linka .
A druga rzecz to po zainstalowaniu sprawdzam sobie zabazpieczenia dysku C, właściciela dysku a tam pisze jakiś "TrastedInstaler" czy jakoś tak no to zmieniam własciciela wszystkich plików a po tej zmianie mi niektóre rzeczy nie działają , ogulnie to mi się system wogule nie podoba ale trzeba będzie się z tym zapoznać .
 
Do góry Bottom