Windows XP

D

DIGGER

Gość
Jak zrobic zeby sie komputer sie wylanczal tak jak inne windowsy chodzi o to ze pisze mozna bespiecznie wylonczytc komputer i trzeba przycisk nacisnac .
 
B

b4d4ss

Gość
w2k wylacza sie z managera podejzewam, ze xp tez nie wiem czy zrobisz tak jak na windach 95, 98 ...
ja nigdy nie probowalem u siebie tego zmieniac wg. mnie wygodniejsze
smile.gif
 

Jafoka

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 19, 2001
Posty
20
A jak ... ?

A jak zarejestrować pirackiego WinXPpro, żeby go nie zarejestrować??? Chodzi o rejestrację przez internet?
 
B

b4d4ss

Gość
... jak mozna to gowno scrackowac ...
smile.gif


poza tym to najwiekszy szit od czasu 98 ...
smile.gif


zainstaluj a pozniej sprawdz sobie hehhehe

jest taki artykul w necie na cbs ... jak to wspanialy mikroszit zrobil kolejny ser szwajcarski... no nieststy XP jest tak dziurawy ze mala banka ...

coz tu duzo mowic w2k prof. workstacja nadal roles
smile.gif
jesli chodzi o caly soft z tego szita.
 
P

phase

Gość
Jeœli chodzi o rejestracje...

Nie wiem jak wam, ale mi sie wydaje, ze dlatego tak latwo jest ominac ta rejestracje przez internet, gdyz microsoft tak chcial. Czemu tak chcial? Otorz:
Zaluzy ze jestes przecietnym uzytkowinkiem compa (takich jest kolo 80%) i masz wlasicwie 2 zeczy do wyboru:
1. kupic darmowego lina i sie pomeczyc troche zanim go sie nauczysz
2. kupic na gieldzie za 15 zl piracka wersje win'a
trzecia mozliwosc z orginalnym windem odpada, bo nie stac go na niego.

mysle ze nasz przecietny czlowiek wybierze punkt drugi

co ma z tego firma microsoft?

a no niby nic -a jednak! ma nowego uztykownika windows'a.... teraz ten przecietny pan poleci drugiemu przecietnemu panu win'a i tak bedzie az wszyscy beda mieli windowsa i tylko windowsa... wtedy microsoft napisze takiego win, ktorego juz tak latwo nie bedzie sie dalo zcrack'owac.... i co zrobia ludize? kupia orginalnego... i co bedize z tego miala firma microsoft? DUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUŻO KASY!!!!!!!!!

nie wierze, zeby grupa informatykow, ktora napisala system operacyjny i pracuje w takiej firmie, nie byla w stanie napisac pozadnego zabezpieczenia do systemu operacyjnego, ktorego by ludize ze szfecji nie byli wsanie zlamac w 2 h....

czy wam sie nie wydaje, ze cos w tym co napislaem moze byc?
 

Jafoka

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 19, 2001
Posty
20
winixpe

>poza tym to najwiekszy szit od czasu 98 ...
smile.gif


Może i tak, ale jak sie coœ wiesi to cie przepraszajš niemalże na kolanach :)



>zainstaluj a pozniej sprawdz sobie hehhehe

Oto chodzi, że instaluje kumplowi a ja mam win2k i nie zamieżam się przesiadać



Jak zrobic zeby sie komputer sie wylanczal tak jak inne windowsy chodzi o to ze pisze mozna bespiecznie wylonczytc komputer i trzeba przycisk nacisnac .[/b]



W win 2k trzeba wejœć do opcji zasilania a potem zakładka APM. Na koncie roota! Może w Xp też...
 
Do góry Bottom