winlogen.exe

kuros

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 29, 2008
Posty
12
Witam!
Pisze poniewaz ostatnio po uruchomieniu kompa wszystkie pliki z pulpitu mi znikly a anywirus wykryl trojana w winlogen.exe, ktoregho nie mozna usunac - po restarcie to samo, wszystko znika i pokazuje sie info o zainfekowanym winlogen.exe...
Co robic?
Prosze o jakas porade!
Dzienki wielki za zainteresowanie!
Pozdrawiam,
kobrat
 

materkamil

Zbanowany
Dołączył
Maj 7, 2008
Posty
73
1. Spróbuj w trybie awaryjnym
W TRYBIE AWARYJNYM
- jeśli wirus jest na dysku to wejdź na dysk i usuń go ręcznie (jeśli masz ścieżkę na jakiej wirus się znajduje)
- przywróć system
2. Użyj kopi zapasowej ( jeśli ją masz
<
)
3. Jeśli to zrobisz i system ci się naprawi skaner on-line najlepiej KASPERSKY
 

kuros

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 29, 2008
Posty
12
Hi!

mam Kaspersky i nie moze tego usunac..
w trybie awaryjnym komp sie zawiesza...
Nie wiem po co ktos pisze takie g....a, ale zycze autorowi zeby sam sobie takiego badziewia narobil, ze mu szlak trafi HD a najlepiej procka tez!!

Dzienki za wskazowki!

kobrat
 

kuros

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 29, 2008
Posty
12
wina instalowalem jak do tej pory 2 razy, gdzies jest kopia z tamtej instalacji ale nie zabardzo wiem gdzie i czy pujdzie? chyba ze win robi jakies kopie automatycznie a ja tego nie wylaczylem - w ramach porad od niektorych, ze tak bezpieczniej?...
 

kuros

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 29, 2008
Posty
12
win robi kopie zapasowe co 24h, wiec nie ma sensu powrót do sys z wirusem, moze lepiej sie tego pozbyc - tylko jak to zrobic spod trybu awaryjnego?
 

loganek

Były Moderator
Dołączył
Listopad 11, 2006
Posty
563
zniknięcie plików z pulpitu to nie koniecznie przez wirus, to, że i wirus i zniknięcie plików pojawiło się w jednym czasie, to może być zwykły zbieg okoliczności. Gdzieś w ustawieniach włączone jest autoczyszczenie pulpitu(o ile się nie myle co 60 dni;p)
 
Do góry Bottom