[winpcap] problem z dial up.. neostrada tp rlz :P

Magevil

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2005
Posty
2
witam mam.. jak kazdy z xp problem z bibliotekami winpcap... wiem ze dziadostwo cosik zle dziala, ze sniffery przez to nie dzialaja... znalazlem sposob na to jednak u mnie zawsze cos nie dziala...

W Panelu sterowania należy wybrać ikonkę Połączenia sieciowe a następnie używane połączenie dial-up. Wchodzimy we Właściwości i wybieramy zakładkę Sieć. Klikamy na Zainstaluj i wybieramy Protokół a następnie Sterownik monitora sieci (Network Monitor). Instalujemy go i uruchamiamy ponownie komputer. Dostajemy nowy interfejs DevicePacket_NdisWanBh który musimy wybrać w snifferze. Przedstawione rozwiązanie nie ma jeszcze charakteru oficjalnego, nie ma o nim nic w FAQu na stronach WinPcap. Wyjątkiem jest strona http://winpcap.polito.it/misc/dialup.htm na której opisano rozwiązanie, jednak nie prowadzi do niej żaden link na oficjalnych stronach WinPcap. Na razie rozwiązanie jest testowane na różnych systemach, w tym NT 3.51 i 4.0, jednak wszystko wskazuje na to, że problem został rozwiązany. Na moim Windows XP Professional instalacja Monitora sieci przebiegła bezproblemowo, a sniffer pracuje doskonale.
Mała uwaga: sniffowanie w Windows XP wymaga najnowszej wersji WinPcap, oznaczonej numerem 2.3[/b]

otoz wchodze w panel sterowania, polaczenia sieciowe.. a tam widze piekna ikonke z napisem neostrada tp
smile.gif
i w tym problem ze prawy/wlasciwosci w ni cholere nie dziala... wiec nie moge zastosowac sie do powyzszych wskazowek (i innych).. prosze o pomoc
Magevil
 
Do góry Bottom