Winrar binder + niewykrywalny keylogger

Eldoler

Użytkownik
Dołączył
Marzec 28, 2007
Posty
5
Witam wszystkich,

Jestem nowicjuszem w tej dziedzinie, dotąd używałem zwykłego KG lecz był wykrywany przez prawie każdy AV. :/
I tu moje pytanie: Czy jest możliwość bindować przez "Winrar" tak aby był niewykrywalny gdy skanuję, jeżeli tak to jak to zrobić?...

@Mody
Proszę nie usuwać tematu ponieważ szukałem na forum i nic nieznalazłem.

Pozdrawiam. :heej:
 

Eldoler

Użytkownik
Dołączył
Marzec 28, 2007
Posty
5
No dobra... ta strona "najprostszy binder świata" chyba źle opisała, ponieważ jest tam napisane "Tworzymy archiwum"... A innych wypowiedzi na temat rara były inne, np.: "Pakujemy keyloggera oraz drugi plik który ma się uruchamiać w archiwum..."

@proxima
dałem Ci punkcik "pomógł" ;d
 

sevjij

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2007
Posty
28
Najprostszy efekt daje
downloader (są nie wykrywalne)
lub downloader + jakiś program do którego to wrzucasz ----(binder)----> trojan stulecia.
reakcja zajdzie <=> binder jest niewykrywalny ^ program, do którego to wrzucasz nie jest wirusem trojanem V innym syfem.


Kiedy zdanie jest prawdziwe, określ se sam.
 

Eldoler

Użytkownik
Dołączył
Marzec 28, 2007
Posty
5
Originally posted by sevjij
Najprostszy efekt daje
downloader (są nie wykrywalne)
lub downloader + jakiś program do którego to wrzucasz ----(binder)----> trojan stulecia.
reakcja zajdzie <=> binder jest niewykrywalny ^ program, do którego to wrzucasz nie jest wirusem trojanem V innym syfem.


Kiedy zdanie jest prawdziwe, określ se sam.

Mógłbyś jaśniej? :/
 

sevjij

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2007
Posty
28
poszukaj programiku, który działa na zasadzie update :
"odpala się, ściąga, zapisuje, uruchamia"
zazwyczaj są nie wykrywalne .. mam nadzieję, że pan z emotką Hamtaro nie wyskoczy z nazwą programu, bo to by mnie zabiło.

I masz wtedy trojana, ewentualnie z czymś możesz to połączyć, ale do tego trzeba mieć nie wykrywalny binder..

btw: logika to chyba materiał podstawowy w 1 klasie lo ?
 

Eldoler

Użytkownik
Dołączył
Marzec 28, 2007
Posty
5
Originally posted by sevjij
poszukaj programiku, który działa na zasadzie update :
"odpala się, ściąga, zapisuje, uruchamia"
zazwyczaj są nie wykrywalne .. mam nadzieję, że pan z emotką Hamtaro nie wyskoczy z nazwą programu, bo to by mnie zabiło.

I masz wtedy trojana, ewentualnie z czymś możesz to połączyć, ale do tego trzeba mieć nie wykrywalny binder..

btw: logika to chyba materiał podstawowy w 1 klasie lo ?

Chyba nie przeczytałeś dokładnie o co mi chodzi =]

logika to chyba materiał podstawowy w 1 klasie lo ?...
 

Matrix1990

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 10, 2007
Posty
7
moze mi ktos powiedziec czemu za kazdym razem jak ściągnę i hce potem odpalić to zawsze mnie blokuje i to pokazuje "System windows nie może uzyskać dostępu określonego urządzenia , sciezki lub linku możesz niemieć odpowiednich uprawnień aby uzyskać dostęp do lementu " wszytkie anty viry wyłączone mam
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Originally posted by Matrix1990
moze mi ktos powiedziec czemu za kazdym razem jak ściągnę i hce potem odpalić to zawsze mnie blokuje i to pokazuje "System windows nie może uzyskać dostępu określonego urządzenia , sciezki lub linku możesz niemieć odpowiednich uprawnień aby uzyskać dostęp do lementu " wszytkie anty viry wyłączone mam
Wyłącz ochrone :eek:laboga:
 

Matrix1990

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 10, 2007
Posty
7
moze mi ktos powiedziec czemu za kazdym razem jak ściągnę i hce potem odpalić to zawsze mnie blokuje i to pokazuje "System windows nie może uzyskać dostępu określonego urządzenia , sciezki lub linku możesz niemieć odpowiednich uprawnień aby uzyskać dostęp do lementu " wszytkie anty viry wyłączone mam



wszytko robie ale nadal nic
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Originally posted by Matrix1990
moze mi ktos powiedziec czemu za kazdym razem jak ściągnę i hce potem odpalić to zawsze mnie blokuje i to pokazuje "System windows nie może uzyskać dostępu określonego urządzenia , sciezki lub linku możesz niemieć odpowiednich uprawnień aby uzyskać dostęp do lementu " wszytkie anty viry wyłączone mam



wszytko robie ale nadal nic

Bo nie myslisz ? moze warto czasem uzyc mózgu ?
http://www.haker.com.pl/forum/viewtopic.php?t=24415 masz i wiecej nie pytaj o to samo.
 

kaxiorek

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 13, 2005
Posty
5
hmm obecnie bind robiony winrarem jest wykrywalny na virusscan jotti. Troszeczkę pokombinowałem i ukryłem go dla nod32 i AVG Antivirus (te tylko wykrywały bind robiony winrarerm) ukryć można używając programu o nazwie PCguard ;p
 
Do góry Bottom