WinXP a starsze programy

juri

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 29, 2003
Posty
15
Chciałem zainstalowac na WinXP prof. starszy program. Pojawia sie jednak komunikat:

C:windowsSYSTEM32AUTOEXEX.NT. Ten plik systyemowy nie nadaje sie do uruchomienia aplikacji systemu MS-DOS lub Microsoft Windows. Wybierz przycisk "Zamknij" aby zakonczyc dzialanie aplikacji.

<zamknij> <ignoruj>

Wybranie ktorejkolwiek z opcji powoduje zakonczenie otwierania. Domyslam sie, ze ma to zwiazek z tym, ze stare aplikacje moga nie dzialac pod WinXP. Jest jakis sposob zeby to zmienic?

Nie dziala ustawienie zgodnosci ze starszymi systemami we wlasciwosciach pliku instalatora
 

wgnr27

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2005
Posty
12
Originally posted by juri
Chciałem zainstalowac na WinXP prof. starszy program. Pojawia sie jednak komunikat:

C:windowsSYSTEM32AUTOEXEX.NT. Ten plik systyemowy nie nadaje sie do uruchomienia aplikacji systemu MS-DOS lub Microsoft Windows. Wybierz przycisk "Zamknij" aby zakonczyc dzialanie aplikacji.

<zamknij> <ignoruj>

Wybranie ktorejkolwiek z opcji powoduje zakonczenie otwierania. Domyslam sie, ze ma to zwiazek z tym, ze stare aplikacje moga nie dzialac pod WinXP. Jest jakis sposob zeby to zmienic?

Nie dziala ustawienie zgodnosci ze starszymi systemami we wlasciwosciach pliku instalatora

POWIEM CI JEDNO NIEKUMATY CZŁOWIEKU
smile.gif


FAKTYCZNIE ODKRYŁEŚ AMERYKE Z TYM ŻE STARE PROGRAMY NIECHODZĄ POD WIN XP <HAHAHA>

ALE GDZIEŚ SŁYSZAŁEM O PROGRAMIE KTÓRY OTWIERA STARE PROGRAMY PO WIN XP ALE ZALEŻY JAKI TO MA BYĆ PROGRAM BO DO KAŻDEGO PROGRAMU JEST INNY PROGRAM <LOL>
 

juri

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 29, 2003
Posty
15
O emulatorach slyszalem, ale niestety to jest instalka, a emulatory przewaznie nie dzielaja na instalki (tak, jakw tym wypadku). Ale moze jest jakies inne wyjscie. Tym bardziej, ze aplikacja dziala normalnie w wersji demo, a w full juz nie (legalna, oryginalana wersja)
 

ziomekpl

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2004
Posty
27
Originally posted by wgnr27+--><div class='quotetop'>CYTAT(wgnr27)</div>
<!--QuoteBegin-juri
Chciałem zainstalowac na WinXP prof. starszy program. Pojawia sie jednak komunikat:

C:windowsSYSTEM32AUTOEXEX.NT. Ten plik systyemowy nie nadaje sie do uruchomienia aplikacji systemu MS-DOS lub Microsoft Windows. Wybierz przycisk "Zamknij" aby zakonczyc dzialanie aplikacji.

<zamknij> <ignoruj>

Wybranie ktorejkolwiek z opcji powoduje zakonczenie otwierania. Domyslam sie, ze ma to zwiazek z tym, ze stare aplikacje moga nie dzialac pod WinXP. Jest jakis sposob zeby to zmienic?

Nie dziala ustawienie zgodnosci ze starszymi systemami we wlasciwosciach pliku instalatora

POWIEM CI JEDNO NIEKUMATY CZŁOWIEKU
smile.gif


FAKTYCZNIE ODKRYŁEŚ AMERYKE Z TYM ŻE STARE PROGRAMY NIECHODZĄ POD WIN XP <HAHAHA>

ALE GDZIEŚ SŁYSZAŁEM O PROGRAMIE KTÓRY OTWIERA STARE PROGRAMY PO WIN XP ALE ZALEŻY JAKI TO MA BYĆ PROGRAM BO DO KAŻDEGO PROGRAMU JEST INNY PROGRAM <LOL>
[/b]



boshe... jush mialem nadzieje ze te nadzwyczaj "pomocne" posty LAMHACa jush sie zakonczyly... jednaak jak widze mylilem sie...
 

DNSA

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
147
kiedys tez to mialem i format'a zrobilem, ale co ciekawe problem jest w tym ze wszytkie pliki mi dzialaly, któregos dnia sciagnalem syf z net;a i juz po tym mi juz nie dzialaly ! ! ! np. nie chodzi tu o to ze stare nie dzialaja, wez sprobuj np. wpisac do start/uruchom/sysedit normalnie to dziala nawet na xp, jezeli masz ten blad aplikacja nie powinna sie otworzyc
i tez 50% aplikacji z foldka system32

np. zainstalowalem slownik angielskiego i normalnei se dzialal po tym juz mi wyskakiwal tan glupi blad

p.s - lamhac daj se spokój zaawansowany expercie komputerowy bo juz zaczynasz denerwowac: nei wiesz o co chodzi a glupoty pierniczysz

aha jeszcze sobie cos przypomnialem myslalem nad tym pewien czas i nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze wgnr27 to ktos podstawiony z forum i se tylko takie jaja robi co o tym sadzicie ?
 
Do góry Bottom