Wkurzajaca osoba

Status
Zamknięty.

Real_AS

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2006
Posty
2
Witam ostatnio ktos mi grozil na gg w ogole byl nie przyjemny do tego lubi zmieniac numery gg tylko zeby mnie powkurzac.podszywa sie pod kogos innego itp... chcialbym sie dowiedziec czy moge jakos wydobyc jego ip i ewentualnie dowiedziec sie czegos o nim?chcem zeby sie wkoncu odemnie odczepil... pomocy... prosze..
P.S jego ip nie ma w informacjach bo mnie on nie ma na liscie kontaktow nigdy...
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Policja nie przyjmie czegoś takiego. Ja starałbym się załatwić gościa jego bronią
<

Gdy do ciebie zagadnie, szybko zaloguj się na zrobione wcześniej konto GG (na przykład z Klonera w PowerGG). Nie dodając go do listy zagadnij i się z nim "skumpluj". Może to być trudne bo takie ludzie nas wkurzają jak cholera ale opłąci się. Wydobądź od niego moila. Wyślij mu coś Be-Be byle o "dobrej woli". Socjotechnika czy coś, wolna ręka, wszystko co najgorsze ;-)
 

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
zablokuj , jak bedzie pod innym nr to jeszcze raz zablokuj. znudzi sie debilowi, gwarantuje.
 

Real_AS

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 16, 2006
Posty
2
wolalbym raczej sie zemscic
<
no ale jak sie nie da to dla sietego spokoju bede blokowal.... takich ludzi to powinni zamykac...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom