Wkurzuś v.0.1

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Nudziłem się, więc napisałem coś takiego xD. Program nie robi nic nadzwyczajnego. Jego zadaniem jest wkurzanie ludzi
smile.gif
Program co 4 sek. wyświetla ,,wkurzającą'' wiadomość - prowadzi dialog z użytkownikiem komputera. Komunikaty pojawiają się zawsze na wierzchu przed wszystkimi innymi oknami. Łącznie jest ich 95
<
I trochę skrinszotów:

wkurzus.jpg


wkurzus1.jpg


Do pobrania tutaj:

DOWNLOAD wersji FreeWare xD Zapraszam do testów i rozsyłania
<
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Hehe, o tym, że coś takiego już istnieje pomyślałem dopiero teraz
<
Ale wersja off-line może się przydać
smile.gif
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Po tekscie o Tibii i o jej lubieniu wyłączyłam 0.0
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
xD to się uśmiałem xD Nie gram w Tibię, ani jej nie uwielbiam. Te teksty są takie jakie są
<
Ale chyba czas zwłoki jest za długi? Co o tym myślicie?
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Że Ci sie chciało to wszystko wymyślać ^^ projekcik byłby nawet ciekawy jakbyś dał możliwość użytkownikowi wpisania odpowiedzi, wtedy niektórzy mogliby się w to wkręcić, jeszcze ciekawsze byłoby gdyby odpowiedzi były wysyłane gdzieś do Ciebie, mogłoby być całkiem śmiesznie, pomyśl o tym
<
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Dziękuje za wsze odpowiedzi i opinie
<
Mentos, nie szalej zabardzo xD Jek będę miał czas to popracuje nad nową wersją (0.2). Chcę dodać tam:

- ukrywanie aplikacji (nie widać w procesach, bo jak na razie, inteligentni umieją wyłączyć
<
)
- możliwość ,,odpowiadania'' Wkurzusiowi xD

A już w kolejnej wersji (jeśli takowa będzie) wysyłanie całych rozmów na ftp (pomysł amex'a, dzięki
smile.gif
). A może i nawet powstanie strona poświęcona Wkurzusiowi xD Macie jakieś uwagi, sugestie? Piszcie w tym temacie
smile.gif
 
Do góry Bottom