wlamanie do komputera

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
Witam..
%3C


Tak.. tak.. poczytaj troszke:
http://knowledge.shell.bz/hack.php// link nieaktywny

Dzial Trojany.. troszke wyzej, przeniose temat.

pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

karciarz

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 3, 2003
Posty
34
No mozesz wyslac mailem i przez gg lub na wiele innych sposobow. Tajemnica tkwi w tym ze nie zawsze glab otworzy plik :cry:
 
G

Guest

Gość
jesli Cie dobrze zrozumielem:
binder sluzy do laczenia plikow a nie do chakierowania komus kompa!
 

Maryka

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 23, 2003
Posty
4
no wlasnie

binder nie sluzy do wlamania sie na kompy ale mozesz dzieki niemu z latwoscia wrzucic komus na kompa trojana najczesciej robi sie to wysylajac komus zdjecie naladowane trojanem ale mozna tez inaczej
powodzenia i pozdrowienia
 

xXx

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 4, 2003
Posty
105
No to jak "glab nie zawsze otworzy plik" to wyslij mu na maila jak ma outlooka to samoczynnie zalaczniki otwiera ;-)
:arrow:// link nieaktywny http://www.areyoufearless.com tu masz binderki trojanki :wink:
%3C
:shock: :twisted:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sei

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2003
Posty
16
A mam pytanie jak zmienić ikonke w zbindowanym jush programiku programem calimocho i jest ikonka imnstalki ale nie wiem jak zrobic żeby mieć ikonke np. IrfanView (ResHacker mi nie działa nie wiem czemu a dobrze wszystkoi zrobiłem) :roll:
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
skoro juz tutaj napisales...
po zmianie ikonki nalezy wcisnac przycisk "compile script" i potem zapisac ten plik, musi dzialac.... opisywalem juz na forum krok po kroku jak to zrobic
 

sei

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2003
Posty
16
Ej stary a gdzie to chetnie przeczytam bo już mnie ku..... z tym bierze !!
Daj sznurek jeśli możesz
<
 

Michał Skała

Użytkownik
Dołączył
Listopad 9, 2003
Posty
9
to znaczy że ten binder to toś takiego jak bindowanie kartek ale on robi to z plikami np. zdjęcie można sklecić z trojanem i wysłać cieciowi że by nie wiedział o złych zamiarach i uruchomił trojana
TAK
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 

Dexter

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2002
Posty
248
Michał Skała:
to znaczy że ten binder to toś takiego jak bindowanie kartek ale on robi to z plikami np. zdjęcie można sklecić z trojanem i wysłać cieciowi że by nie wiedział o złych zamiarach i uruchomił trojana
TAK
smile.gif
smile.gif
smile.gif
Witam
tak...
a co do rehacka to nie we wszystkich progach MOZNA zmienic...
Pozdrowienia, DeXtEr
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

SlashBeast

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2003
Posty
37
Ponad 99% aplikacją da się zmienić ikonke, a jeżeli wyskoczy że jest to spakowana aplikacja to można przepuścić przez UPX z kompndą -D i wszystko ok 8) 8) 8)
 

delan

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 8, 2003
Posty
12
No dobrze a co mi poradzicie na to jak zbindowałem jakiegoś trojana ze zdjęciem i gościu który to od biera np przez maila to chyba widzi że w załączniku nie ma rozszerzenia np jpg tylko exe . Troche bardziej
zaawansowany użytkownik komputera się raczej zaraz kapnie że coś nie tak.
Jak macie jakieś fajne rady to piszcie
dzieki
 

Raynor

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2004
Posty
70
al bo wiesz co zrob powiedzmy masz plik zdjecie.exe no to zmien nazwe na zdjecie.jpg.exe i miedzy jpg a exe zrob kilkadziesiat spacji tak ze jak przyjdzie plik to nie bedzie widac rozszerzenia tylko jpg:p np
zdjecie.jpg [i tu wstaw duzo spacji] .exe
czytalem o tym sposobie w jakiejs ksiazce:p
 

D_ZiAd

Użytkownik
Dołączył
Marzec 10, 2004
Posty
19
hehe cienki sposob np. ja korzystam z napisanego przeze mnie systemu operacyjnego (takie cos podobne do tabelek z linia komend) i mi pokazuje w 1. rubryce NAZWA a w 2. ROZSZERZENIE i nie ma szans zebym sie nie kapl. Jak ktos wie jaki binder dziala pod innymi rozszerzeniami to PW jak najszybciej.
 
Do góry Bottom