wlamanie? do routera z pracy.

an0nim

Użytkownik
Dołączył
Listopad 17, 2009
Posty
23
Witam wszystkich. Mieszkam 30m od pracy i ciagne neta z pracy. Uzywam karty sieciowej Wireless 11a/b/g i lacze sie z siecia WLAN, ktora jest bez hasla. Uzywam antenty mimo to mam bardzo slaby sygnal. Chcialbym wejsc do ustawien routera ALE I tutaj mam do was pytania. Czy jest jakis sposob, aby ominac te hasla? I jaka karte sieciowa i antene moglbym kupic, aby polepszyc sygnal? Pozdrawiam!
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
W routerze masz przycik reset, wciśnij go na kilka sekund, będziesz miał ustawienia fabryczne, wtedy jeżeli będziesz proszony o hasło zajrzyj na stronę producenta lub do instrukcji obsługi po standardowe hasło, wejdź w panel sterowania routera, ustaw zabezpieczenie na WPA2, jakieś hasło i może czuć się bezpieczniej. Co do poprawienia sygnału to poczytaj o antenie kierunkowej ja Ci sporo nie pomogę bo nie korzystałem z niej i nie wiem jak z jakością.
 

an0nim

Użytkownik
Dołączył
Listopad 17, 2009
Posty
23
lepiej bedzie jak nie bede bral sie za to fizycznie w biurze. jeszcze wylece ;) lepiej bedzie chyba poprawic jakosc sygnalu, bo jest bardzo niska. :)
 

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
Te 30m to bez żadnych przeszkód po drodze czy coś jest? Może to głupie ale mam nadzieję, że tą antenę co masz kierujesz na router a nie leży tak jak na zdjęciu? :confused: Ewentualnie możesz się pobawić i sklecić jakąś "Cantennę" - poszukaj w necie.


ustaw zabezpieczenie na WPA2, jakieś hasło
Ciekawe co na to reszta firmy... ;)
 
Do góry Bottom