Wnerwiające strony

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
Szukałem w googlach i nie znalazłem.Dostałem link od kolegi,no i na niego wszedłem i kliknełem.I co ? Zakadzista stronka się pokazała,trzeba klikać do usranego ok ok ok ok ok ok ok ....


Uwaga !! jesli piszesz cos waznego nie wchodz tutaj !!!
http://adsun.boo.pl/

Ktoś wie jak można się tego gówna wystrzec ? może jakiś Skrypt javy zamykający to ?
 

grześ19

Użytkownik
Dołączył
Marzec 8, 2008
Posty
57
NIe wiem dlaczeg, ale jak ja kliknąłem to mi wyskoczyło pobieranie pliku adsun.boo[1], kliknąłem anuluj i po spraiwie, później jescze raz tylko że pobrałęm plik i nie musiałem naciskac cały czas ok. Tylko też nie wiem dlaczego wyskoczyło pobieraniie pliku a nie wyświetliła się strona.
 

sinis

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 3, 2006
Posty
958
Wystarczy wyłączyć Javę w przeglądarce i powinna być gitara
smile.gif
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
heh.. tyle że jak już zaczniesz klikać na te "OKeje" to nie możesz wejść w narzędzia ani żadno inne menu xP w niektórych się nie da, ale tutaj wystarczy Menedżer zadań x)
 

NoRuless

Użytkownik
Dołączył
Luty 12, 2008
Posty
30
A ja polecam używanie Opery. Nie dość, że świetna przeglądarka, to w takich javascriptowych alertach ma dodatkowo checkbox "Wyłącz wykonywanie skryptów na tej stronie", który wystarczy zaznaczyć i wkurzające okienka mamy z głowy;)
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
heh.. tyle że jak już zaczniesz klikać na te "OKeje" to nie możesz wejść w narzędzia ani żadno inne menu xP w niektórych się nie da, ale tutaj wystarczy Menedżer zadań x)[/b]

najpierw wyłącz JS, a później kliknij na link...
 

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
najpierw wyłącz JS, a później kliknij na link...
ale ja tylko komentowałem to co powiedział widmo17 xD :
Firefox:: Narzędzia->opcje->zakładka treść->włącz obsługę języka javascript
bo tego zrobić się nie da jak już się włączy taka strona
smile.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nazgul100

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2007
Posty
21
Ten kto stworzył tamta stronę, musi miec naprawde nieźle na***ne w głowie :/ Skonczylo sie ALT CTR DLT...
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
bo tego zrobić się nie da jak już się włączy taka strona
smile.gif
[/b]
To sobie napisz skrypta w php, który będzie pokazywał źródło strony, i jak dostaniesz jakiegoś podejrzanego linka, to sprawdzaj ;]
Ten kto stworzył tamta stronę, musi miec naprawde nieźle na***ne w głowie :/ Skonczylo sie ALT CTR DLT...[/b]
xD Ostatnio na forum ktoś dał linka do czegoś jeszcze gorszego xD
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Opera ma funkcje ,,Zatrzymaj wykonywanie JavaScript na tej stronie''. Przydatne narzędzie
smile.gif
Nie wiem czy z Firefox jest tak samo, bo niedawno się przerzuciłem.
 

Magik w Masce

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2008
Posty
26
opera ma te super funkcje co blokuje to coś co wyskakuje tylko jest taki raport zamtrzymano wyskakujące okno czy jakoś tak ale to fajny bajer tylko może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tymi gestami myszkom
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Gesty myszką polegają na tym, że przykładowo jak masz wciśnięty lewy przycisk myszy i poruszysz myszką w lewo to to samo co byś wcisnął wstecz (trzeba wybrać w ustawieniach opery na jaki gest co ma się dziać).
 
Do góry Bottom