Wolno otwierające się strony

mariusz1285

Użytkownik
Dołączył
Marzec 3, 2008
Posty
3
Mam pytanie istnieje jakiś program aby szybciej otwierały mi się strony internetowe bo bardzo wolno mi chodzą dodam tylko że mam dziką radiówke czyli nic niepłace
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Raczej wiele nie uda ci się zdziałać, jak masz słaby sygnał to kup/zrób lepszą antenę
<
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
yy

Być moze to wina syfu na kompie.Ja śmigam na Wi-Fi i nie mam problemów z siecią.Jedynie Neostrada szwankuje,ale to nie nowość dla nas.strony sie ładują szybko,tylko w Counter Strike'a nie pozwala grać
<
.
Jeśli za radiówke nic nie płacisz to sie nie dziw ze masz słabą jakość sygnału.Za Neo sie płaci, i ma sie kłopoty z nią.Tak sie zastanawiam czy jak mi sie umowa skonczy to do chello nie przejść ?? :whoeva: :whoeva:

Tylko czy mi Routerek bedzie smigać
<


Abrakadabra

to raczej nie wina anteny,są anteny za 10 zł i za 50 zł a każda działa tak samo.ja uzywam tej za 10 zł bo po co wyżucać kase w bloto ? Mam sieciówke 802.11 G router jakies 3-4 metry od kompa i zazwyczaj jest szybkość przekazu 54mb/s i siła sygnau znakomita.
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Originally posted by Alliata
są anteny za 10 zł i za 50 zł a każda działa tak samo
Muszę cię oświecić ale anteny nie różnią się tylko ceną
<


Originally posted by Alliata
Mam sieciówke 802.11 G router jakies 3-4 metry od kompa i zazwyczaj jest szybkość przekazu 54mb/s i siła sygnau znakomita.
On sie podłącza ma lewo jak sądzę więc nie wydaje mi się żeby router stał 3-4 metry obok niego... a co za tym idzie dalej uważam że winą jest słaba siła sygnału.
 

szalek93

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 29, 2007
Posty
11
ja sie zbyt na tym nie znam mozna spróbować cFosSpeed

//skoo sie nie znasz to po co piszesz w ogóle??
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
lol

Abrakadabra,na początku Gratz za dostanie Modka
<
oby tak dalej ...

co do antenek to mnie nie zaskoczyłeś,rozbierałem antene za 10 zł i za 40 zł.Jaki werdykt ?

Mają te same bebechy,porównywałem nawet kable.Więc to sie w 70% za firme płaci a nie za produkt.

CfosSpeed

Co do niego to nie polecałbym.Pisze ze wspaniały do Neostrady,szkoda tylko ze nie napisali ze potrafi skutecznie unieruchomić sieć. Więcej złego niż dobrego.Piszą ze ci ping zmniejszy.Nie,nie zmniejszy ci tylko bardziej zoptymalizuje łączę.Ping tylko Administrator sieci (dostawca) może zmieniejszyć.Zwykle zwiększa sie gdy mamy syf na kompie lub trwają przebudowy sieci.

#ADD#

cała prawda o przyśpieszaczach internetu jest taka ze nie przyśpieszy jej nic.No ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Anteny mogą być kierunkowe, dookolne, paraboliczne, szczelinowe a poza tym różnią się parametrami - charakterystyką i kątem promieniowania, zyskiem, polaryzacją... ja tego nie wymyśliłem =]
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
heh

no fakt,ale jedną z najważniejszych jest siła sygnału w DBi.Z pustego w próżne nie nalejesz.Jeśli ma Lewy Internet to nawet magia nie pomoże.
 
Do góry Bottom