WSB i alert wirusowy?

filiplis

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 10, 2005
Posty
7
Dlaczego jak chce zbindować 2 pliki ze sobą to wyskakuje mi alert wirusowy? Czy Zbindowane pliki są widziane jako trojan? Czy to coś nie tak z tym programikiem?
 

filiplis

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 10, 2005
Posty
7
No tak. Ale ja chce się dowiedzieć, czy to "tak ma być" czy ten WSB poprostu się gdzieś u mnie instaluje jako wirus.
 

goondi

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 29, 2005
Posty
23
WSB jest wykrywalny, tak ma być
<
 

patology

Były Moderator
Dołączył
Październik 30, 2005
Posty
205
Ehh sa ludzie i sa parapety... a tak wogole jak mozna zadac pytanie programowi? :?
 

..ClaRoX..

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2005
Posty
100
WSB jest programem używanym do bindowania głównie trojanów z innymi plikami, tak aby nie wzbudzać podejrzeń ofiary. Z tego powodu AV uznają go za wirusa (może być połączone zdjecie z niewykrywalnym trojanem)
<
Zbindowany tym programem plik będzie zawsze wykrywany jako wirus, nawet jeżeli zbindujesz 2 pliki *.jpg
<
Jednak WSB nie dodaje do utworzonego pliku żadnych trojanów ani wirusów
<
Ale jak chcesz zbindować niezainfekowane pliki to musisz użyć jakiegoś innego bindera, takiego, który nie jest na uznawany za narzędzie do celów hakerskich. Takie istnieją, ale ja nie pamiętam ich nazw, poszukaj ...... na pewno znajdziesz
<
 

Hunter

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
478
a gdzie masz napisane ze do bindowania musisz uzywac binderow ? :?

moze juz najwyzsza pora aby poszukac dobrego creatora instalacyjnego, w owym instalatorze mozna dodawac mase plikow i ustawic ktore maja sie uruchamiac po zakonczeniu instalacji
<
, znajda sie i takie w ktorych proces instalacyjny mozna ustawic na niewidoczny czyli wszystko dziala w tle tak jak bys odpalil zbindowane 2 pliki, jaki z tego moral? lepszy creator instalacyjny nizeli, binder
<
(creatora instalacyjnego nie wykryje AV :wink: )

'think about that'
'use your brain, its not hurt u
<
'
 
Do góry Bottom