--= WSB v1.0by Wojass =--

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
ale szkoda ze plik podczas otwarcia rozdziela sie na pliki ktore byly laczone ;[
ale binderek fajny i latwy;]
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
kazdy binder z jakim sie spotkalem tak robi tzn wszystkie z siebie wyrzucaja zbindowane pliki, tylko tego moze nie widac, albo pliki maja rozszerzenia np. *.tmp / *.dat , zresta po to jest funkcja wybierania folderu, dajesz na np. Windows i wszystko bedzie sie tam dzało wiec ofiara która odpala to na np. dysku c: to tego nie widzi
 

grave

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 16, 2003
Posty
138
Wojass, muszę Ci pogratuować :-D
Najpierw GGT, teraz WSB.
Masz bardzo ciekawe pomysły :)
 

Kiler

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 15, 2003
Posty
48
Gratulacje dla Vojasa robi furore na tym forum:].Podziekujmy mu za jego prace bo jakoś żadko widzialem wpisy zeby ktoś mu gratulowal.

Vojas Pozdro i byle tak dalej
 

Ksenomorf

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2003
Posty
40
Originally posted by Wojass
nowy binder,
wiecej info <TUTAJ>

Wojass jestes moim bogiem...
smile.gif

Sam od dluzszego czasu planuje sie zabrac za tworzenie..... ciekawych narzedzi... ale "Baldur's Gate" i "Newervinter night" pochlaniaja mi 75% dnia i 40% nocy :-D
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
zauwazylem ze WSB nie chce bindowac plikow z atrybutem ukryty/tylko do odzczytu nie wiem dlaczego hehe ale postaram sie to naprawic w v1.1
 

sten

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2004
Posty
20
Mam maly problem z twoim binderkiem a mianowicie nie moge znalezc ikony *.jpg gdzie ona konkretnie jest zapisana bo w innych binderach siedzi gdzies w plikach *.dll.
POZDRO
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by sten
Mam maly problem z twoim binderkiem a mianowicie nie moge znalezc ikony *.jpg gdzie ona konkretnie jest zapisana bo w innych binderach siedzi gdzies w plikach *.dll.
POZDRO

WSB nie ma ikon trzeba je samemu wykombinowac, ale czytajac twoj post postanowilem dodac ikony do WSB
smile.gif
, sciagnij sobie WSB jeszcze raz z mojej www, znajdziesz tam m.in ikonke jpg, gif, bmp, doc, txt itd
 

sten

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2004
Posty
20
Przetestowalem twojego bindera i powiem szczerze nie rozumiem tak wielkiego zachwytu jakim pałaja wszyscy na tej stronie. Moim zdaniem to jakis bezsens aby po zbindowaniu i probie otwarcia zbindowanego pliku np:z trojanem plik rozdwajał sie a potem wracal do zbindowanej formy. Moze to kwestia ustawien w programi nie wiem. Przeciez jak tylko ofiara otworzy ten plik u siebie to od razu brdzie wiedziec ze cos jest nie tak.
Reasumujac NIE PODOBA MI SIE

POZDRO
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
ile razy mam powtarzac zeby ustawiac uruchom w folderze Windows albo System32 !?
to jest dopiero wersja 1.0 pierwszy raz pisalem cos takiego w oparciu o swoje pomysly nie czyjes kody, przynajmniej staram sie robic swoje narzedzia nie czekac na gotowce
 

sten

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2004
Posty
20
OK czytalem wczesniejsze posty i wiem jak zmienic opcje gdzie ma sie rozdwajac ale nie w tym sęk. Mowie tylko ze to troche bezsensu. Uzywam bindera ktory nie musi rozdwajac pliku po jego uruchomieniu i to chyba jest kamieniem wegielnym BINDOWANIA. Jak robisz jakies programy to dobrze by bylo gdyby nie bylo w nich podstawowych niedociagniec ktore moim zdaniem calkowicie dyskwalifikuja ten produkt z uzytku. A tak na marginesie to nie kazdy zajmuje sie programowaniem.

POZDRO 600v
 

Plik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2004
Posty
319
hehe ... sten: z reguly pierwsze wersje nigdy nie sa perfekcyjne ... :/ zawsze cos sie znajdzie ... Nie gadaj ze ten produkt nie nadaje sie do uzytku ... :/
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
Originally posted by sten
...Uzywam bindera ktory nie musi rozdwajac pliku po jego uruchomieniu i to chyba jest kamieniem wegielnym BINDOWANIA.....

tak? a mozesz zdradzic jego nazwe bo z takim czym sie jeszcze nie spotkalem :shock:
smile.gif
 
Do góry Bottom