wspomagacz 2006

sarsik87

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2007
Posty
40
mam sobie wspomagacza 2006 w wersji vip no i wszystko niby jest zajebiscie bo nic go nie wykrywa :faja: ale wysylam serwer do pewnej osoby ona go napewno otwiera ale nie moge sie polaczyc (nie pakazuje ze serwer jest dostepny). wyslalem do tej osoby chyba juz z 5 serwerow ;p i tylko raz po uruchomieniu serwera moglem sie polaczyc ale gdy ofiara uruchomila ponownie kompa to juz nie dalo rady ;/ co moze byc tego przyczyna ?? prosze o jakies rady co zrobic aby dzialalo?? czy to ze u siebie mam uruchomione antyvira i firewalla moze być tego przyczyna (mam norton internet security 2004)??

pomozcie ;]
 

sarsik87

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2007
Posty
40
ale firewall u mnie czy u tej osoby ?? bo raz niby mi sie polaczylo i dzialalo wszystko pieknie ale tylko do ponownego uruchomienia kompa ;/
 

sarsik87

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2007
Posty
40
skoro firewall u tej osoby przeszkadza to dlaczego raz udalo mi sie polaczyc ?? i dlaczego po ponownym uruchomieniu kompa nie dzialalo juz ??
 

danielski12

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 2, 2005
Posty
48
Trojan sie uruchomił ale nie zainstalował. Po ponownym uruchomieniu kompa nie zadziała. Ale dlaczego po ponownym wysyłaniu nie działa, trudno powiedzieć. Może kiedy wysyłałeś za pierwszym razem tylko ta osoba wyłączyła AV/FW
 

sarsik87

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 21, 2007
Posty
40
sam nie wiem.....ta osoba raczej napewno nie wylaczala AV/FW wiec nie mam pojecia dlaczego kiedys zadzialalo !! a jak to jest mozliwe zeby serwer sie uruchomil u ofiary ale nie zainstalowal ?? przeciesz chyba przy uruchomieniu automatycznie sie instaluje ??
 
Do góry Bottom