Wspomagacz 2006

wspomagacz

Użytkownik
Dołączył
Maj 8, 2004
Posty
48
Witam wszystkich.

Mam przyjemność
smile.gif
pokazać mój najnowszy program mianowicie:

Wspomagacz 2006 Build: 15 Alpha – Najmniejszy polski Trojan
<


Mimo, iż nie jest on dokończony postanowiłem wreszcie go wypuścić, ponieważ za długo już z tym zwlekałem. Początkowo serwer był pisany w Delphi + API. Jednak w tzw. „między czasie” nauczyłem się podstaw asemblera i serwer napisałem zupełnie od nowa w tym właśnie języku. Dzięki temu serwer ma rozmiar 14,5 KB (bez ikony i po potraktowaniu UPXem rozmiar zmalał do 7,11 KB!!!). Można by jeszcze zmniejszyć o 2,5 KB ale trzeba było jakoś oszukać NOD32 dzięki Wojass za pomysł jesteś NAJLEPSZY
<
.

W 14,5 KB zmieściło się:

- Połączenie Klient -> Serwer; Serwer -> Klient (SIN); Serwer<>GG<>Klient (NAT<>NAT)
- Wysyłanie screenów (kompresja do JPG)
- Obsługa dysków (pobieranie, wysyłanie plików)
- Instalacja w systemie

Wiem, że to mało ale to dopiero pierwsza wersja.

Pozdrawiam i zapraszam do pobrania programu z mojej strony http://wspomagacz.net

PS. Specjalne podziękowania dla mtoy’a za zrobienie grafiki.
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
No, tak wygląda prawdziwy trojan. Bo opencd, closecd jest mało podniecające
<
 

red_ag

Były Moderator
Dołączył
Listopad 26, 2005
Posty
261
Wszystkie pytania dotyczące konfiguracji będą kasowane!
Mile widziane uwagi, błędy, oceny
smile.gif
 

Wojass

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2003
Posty
347
gdybyś wcześniej powiedział mi ze zrobisz prosty komunikator obsługujący gg w 5KB nie skompresowanym exeku to bym nie uwierzył, a teraz muszę Ci pogratulować, jesteś wielki :brawo:
 

Grzem

Użytkownik
Dołączył
Marzec 18, 2006
Posty
55
Gratuluje umiejętności. Mam nadzieje że inni wezmą z ciebie przykład. Nie wiem dlaczego ale nie działa mi wysyłanie plików do ofiary
 

siara2134

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2004
Posty
115
Wspomagacz Gratulacje nawet mój trojan nie jest tak mały (Wersja podstawowa - 95,2kb) wersja Mini ( 1,2kb)
<
 
Do góry Bottom