Wspomagacz 2k5 beta 29

patryk1311

Użytkownik
Dołączył
Luty 18, 2006
Posty
2
Jak w temacie.Jak moge wejśc do kolegi na kompa?On o wszystkim wie razem z nim u niego wsadzalismy serwer.Ale jak mam wejsc doi niego na kompa.Wszystko dobrze skonfigurowalem.Jak wejsc na gg.Bo to jak biore wpisuje jego gg to jemu wyskakuja jakies litery.a u mnie jak wlanczam to normalnie wszystko robie dobrze tylko to niejest nat nat prosze o pomoc!=]
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
Originally posted by patryk1311
Jak w temacie.Jak moge wejśc do kolegi na kompa?On o wszystkim wie razem z nim u niego wsadzalismy serwer.Ale jak mam wejsc doi niego na kompa.Wszystko dobrze skonfigurowalem.Jak wejsc na gg.Bo to jak biore wpisuje jego gg to jemu wyskakuja jakies litery.a u mnie jak wlanczam to normalnie wszystko robie dobrze tylko to niejest nat nat prosze o pomoc!=]
Numer GG servera=numer który robisz specjalnie na porzeby wspomagacza,dodajesz ten nowo zrobiony numer do kontaktów w swoim gg,a zrobiony numer wraz z hasłem wpisujesz kolejno w numer serwera,i hasło serwera...Numer klienta to twój numer...Jak to dobrze zrobisz no nie ma sił żeby niedziałało
 

patryk1311

Użytkownik
Dołączył
Luty 18, 2006
Posty
2
i tak nie wiem jak to zrobic.Co zrobiłem te nowe gg dodalem do swojej listy ten nowy mam wlaczony na kompie w programie pisze ze jestb dostepny lacze sie przez gg to sie laczy z moim kompem.A moze ktos mi pomoze moj numer gg [nr gg podajemy w profilu - D0han] bede bardzo wdzieczny
 

taboo

Użytkownik
Dołączył
Marzec 21, 2006
Posty
2
ja tez robie wszystko ok, jak klikam by polaczyl mnie z dostepna osoba to po jakims czasie wysyla mi taka wiadomosc od tej osoby z ktora chce sie polaczyc:
123-9-wei a-sdi [pasdoai09- asdsa=dasd--dsf-x-z-a-sd-d-sd-ad-b-dz-=2498-9134531--=4209829143248244524fdds-=342587sadf';k

jaka jest przyczyna?

a wlasne... jak czasem lacze przez p2p i nie wyskakuje mi "komputer nie jest podlaczony do sieci" to mam informacje "ten port nie jest aktywny"... mowa o porcie 60007... czy sa jakies porty ZAWSZE aktywne na kompie?
<
probowalem narazie jakies standartowe typu 8080 ale dupa
<


moje gg 4408899 z gory dzieki za pomoc!
 
Do góry Bottom