Wspomagacz 2k5

Status
Zamknięty.

Gandziorz

Użytkownik
Dołączył
Luty 5, 2005
Posty
114
Nie już nic. . .

Nie sorry dopiero co zajażyłem (przed chwilą ściągłem i dla tego). Już wszyściutko wiem teraz chodzi mi czy zostawia jakieś ślady?
 

wspomagacz

Użytkownik
Dołączył
Maj 8, 2004
Posty
48
nie


jak juz chcesz byc 101% pewny lacz sie przez proxy
<
 

swi_r

Użytkownik
Dołączył
Maj 17, 2004
Posty
38
wsp.jpg

Z tym komputerem moge sie tlyko połączyć poprzez gg :/ Chyba dlatego, że jesteśmy z innej sieci, bo u nas jest tak: Jedni maja neta przez kablówke, inni z jednego sklepu, a drudzy z jeszcze innego.I do tych z kablówki, nawet tych poza natem wchodze bez problemu (bo tesh jestem z kablówki) prędkośc ok.160KB/s - łącze sie p2p i gg
smile.gif
ale z tymi ze sklepów mogę tylko się połączyć przez gg, screeny także dzięki gg a co z plikami :/ ?? Aha i jesio jedno, chyba wspomagacz nie obejdzie FV :/ Może przydałaby się funkcja zabijania FV na starcie
smile.gif
Pozdrawiam ;-]
 

Dymcio

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 9, 2004
Posty
13
no a ja kurna nie moge zalozyc nowego numeru .... pisze caly czas ze " Nie udana proba polaczenia do serwera rejestracyjnego: czy cos w tym stylu.....
 

Quentin

Użytkownik
Dołączył
Listopad 12, 2003
Posty
49
skoro dochodzi screen przez GG to dlaczego nie ma przesylania plikow te sama droga??
 

sskeleton

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2004
Posty
16
polaczenie gg

czy ktos moglby mi wyjasnic jak dziala te polaczenie przez gg? bo jeszcze nigdy przez gg nie udalo mi sie z nikim polaczyc... probowalem testowac na sobie, ale ciagle przychodzi jaakis dziwny komunikat i dalej nic sie nie dzieje... a tak ogolnie trojanik jest spoko, poza tym ze w trakcie polaczenia czasem sie rozlacza...
z gory thx za odpowiedzi
 

Hakmat7

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2005
Posty
27
zeby sie polonczyc przez gg musisz przy konfiguracji serwera zaznaczyc odpowiednia opcje zeby cie lobczylo potem musisz juz tylkowpisac w konfiguracji w zakladce o polonczeniach przez server gg pamietaj ze serwer to twoj nowo utworzony nr gg kturego niewlanczasz polanczasz sie z nim przez wspomagacza ale to za chwile druga wazna rzecz to to ze klijent to tez twoj nr polecam zalozyc tez nowy nr do tego zeby byl czysty
<
no to przyszla kolej na polanczanie wlaczasz wspomagacza dajesz tam "gadu-gadu" biezesz poloncz i wpisujesz tam nr gg serwera [zero tam zostaje i sie go niekasuje
<
] polancza cie a reszte to juz zaczaisz
<
powodzenia

Pozdro Hakmat7
 

pionar

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 23, 2004
Posty
28
w wspomagaczu brakuje jednej waznej opcji jaka jest w poprzedniej, a mianowicie wysylania plikow poprzez email przez server gg, jest tylko download z p2p, a coraz wiecej ludzi laczy sie sieciowo itd.
 

Khack

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2005
Posty
19
Jeszcze jedna rzecz mnie niepokoi we Wspomagaczu 2k5.
Testowałem go na sobie i chcąc sie połączyć p2p, połączyło się bez problemu, ale... wyskoczyło takie coś:

blokowaniewspomagacza.JPG



czyli z tego co widze dana... "ofiara" bedzie mogła bez problemu zablokować Serwer Wspomagacza, czy jest na to jakiś sposób?

Jeszcze jedno pytanie, bo nie zawsze można się połączyć przez p2p :
Co może uniemożliwiać łączenie sie przez p2p (oprócz złej konfiguracji serwera:/) ?
 

smr7

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2005
Posty
53
Khack, ale wez taką sytuacje ze gdy generujesz serwer trojana podstawiasz mu ikonke gg i piszesz zeby sie nazywal gg.exe... i co wtedy wyskoczy ?? informacja ze gg chce sie polonczyc z netaem, a na takie pytanie kazdy normalny da zeby sie polonczylo.... pozdro
 

cerpi

Użytkownik
Dołączył
Luty 11, 2005
Posty
1
Od parunastu dni dzialam wspomagaczem i moge powiedziec tylko jedno: GRATULACJE!!!! Jesli chodzi o moje potrzeby (pobranie screena, keylogger, pobranie pliku z kompa ofiary) to wszystko chodzi bez zarzutu
smile.gif
Tylko dwie uwagi - najpierw testowalem na sobie i nigdy nie udalo mi sie polaczyc przez serwer gg- zawsze wyskakuje dziwny komunikat o takiejj tresci: QFNUQVJUfHx8fHx8, pozniej jak laczylem sie z ofiara to tak samo.. no ale to nic
smile.gif
z moja ofiara udaje mi sie przez p2p laczyc i wszystko hula az milo, no moze czasem kilka razy laczy i rozlacza zanim na stale wszystko chodzi, ale nie bede sie czepial
<
A druga uwaga to taka, ze od kilku dni keylogger zaczal torche szwankowac, tzn po prostu nie loguje klawiszy wogole, czasem loguje przez pare chwil,a pozniej nie dziala no i zastanawiam sie czym jest to spowodowane... To tylkoo taka mala uwaga, bo akurat moja ofiara ma jeszcze dodakowo ode mnie "pefect keyloggera", wiec i tak jak nie wspomagaczem, to drugim programem sie wspomagam
<
reasumujac: jeszcze raz GRATULACJE!!!! Dobra robota i oby szybko anty-viry go nie wykrywaly:) (podobno juz wykrywaja, no ale moja ofiara cale szczescie nic niema jeszcze zainstalowanego)

Ps. Wyprobowal ktos moze juz NAJGORSZE zabawy we wspomagaczu? Chodzi mi oczywoscie o CLEAR CMOS
smile.gif
Ja akurat nie chce tego robic mojej ofierze, ale tak z ciekawosci pytam, ciekawym poprostu czy dziala
smile.gif

Pozdrawiam!

odnosnie problemow z keyloggerem we wspomagaczu zauwazylem wczoraj jedna niepokojaca rzecz u ofiary: w momencie gdy keylogger przestaje logowac klawisze i ja naciskam "pobierz klawisze" u ofiary zaczyna szalec klawiatura gdy ta pisze np. na gg (cos takiego: "ążćżźęęąś"), po restarcie gg problem znika. hmm???
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
Originally posted by Khack
Jeszcze jedna rzecz mnie niepokoi we Wspomagaczu 2k5.
Testowałem go na sobie i chcąc sie połączyć p2p, połączyło się bez problemu, ale... wyskoczyło takie coś:

blokowaniewspomagacza.JPG



czyli z tego co widze dana... "ofiara" bedzie mogła bez problemu zablokować Serwer Wspomagacza, czy jest na to jakiś sposób?

Jeszcze jedno pytanie, bo nie zawsze można się połączyć przez p2p :
Co może uniemożliwiać łączenie sie przez p2p (oprócz złej konfiguracji serwera:/) ?
odinstaluj sobie SP2 to Ci nie będzie wyskakiwać ;]
 

Khack

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2005
Posty
19
a jak "ofiara" ma to też zainstalowane, bedzie taki sam problem :/

Jeszcze co do połączenia p2p (i ogólnie)
Jak osoba do której wysyłam serwer Wspomagacza ma FW (jak to teraz większość) to słyszałem, że bedzie problem z połączeniem...
Co byście radzili w tym wypadku?
Jak poprostu- ominąć FW- to w jaki sposób? :)

P.S. Co jeszcze może przeszkodzić w połączeniu oprócz:
- żle skonfigurowaneso serwera
- gdy ofiara posiada FW
:?:
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
nie powiedzialbym że większośc teraz ma FW (co innego AV).
hmm ominąć ciężko ale możesz zawsze wyłączyć nie ? albo porty pootwierać.

P.S - gdy ofiara ma wyłączonego kompa ;]
 

denio

Użytkownik
Dołączył
Marzec 5, 2005
Posty
23
wiecie co połaczyłem się z sobą
<
przez p2p port: 80 ale jak kilkam np. wysuń cd to nie działa wogule żadne te tricki nie działają :/ może wie co jest ?? bo bym się z checią pobawił w hackiera =D ale tu lipa :/

HELP ME !!!!
 

WalgO

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 11, 2004
Posty
495
LOL....... no bo 80 jest od http , nie ? i sie troche może gryźć , nie ? idź sie lepiej w paincie pobawić ;]
 

Radar41

Użytkownik
Dołączył
Luty 28, 2005
Posty
53
Originally posted by kikiki
Ja mam inaczej troche..... Wszystko zrobione jka ksiazka pisze....
u kumpla pokazuje ze ten serwer dostepny klient dostepny ja dostepny...
we wspomagaczu pokazuj mi go ze online wszystko ok... ale jak sie probuje polaczyc to albo wywala ze "komp nie podlaczony do sieci albo ze dany komputer nie ma aktywnego portu 60007"... moze ktos wie oco chodzi.....?

I dodam jeszcze ze przez serwer GG tez nie idzie sie połączyć.
Jak testuje na sobie to przez P2P idzie bez problemu, a przez GG za cholere.Tylko wywala jakieś dziwne "QFNUQVJUfHx8fHx8".Mimo ze pokazuje ze osoba jest on-line.
A jak próbuje na ofierze (czyli koledze z którym to testuje)to nawet przez P2P sie nie łączy tylko wywala to co "koledze" wyżej w cytacie.
Wie ktoś o co chodzi?Co jest nie tak.Bo program zapowiadał sie super.

{edit}
Udało mi sie połączyć przez server GG z ofiarą.Ale przez P2P za nic sie nie łaczy.Ktoś wie why?Napiszcie.A i czy jest jakaś mozliwość pobrania małego pliczku przez GG.(W download)
A moze polećcie jakiś sprawdzony program.
Server jest raczej na 100% dobrze skonfigurowany.
 

Khack

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2005
Posty
19
Wróce do mojego pytania, jak narazie nie widziałem odpowiedzi

Wysyłam serwer do osoby która nie ma FW, serwer mam dobrze skonfigurowan itp.... i nie chce się połączyć

Co jeszcze może przeszkodzić w połączeniu oprócz:
- żle skonfigurowaneso serwera
- gdy ofiara posiada FW
 

Tobi

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2004
Posty
114
Originally posted by Khack
Wróce do mojego pytania, jak narazie nie widziałem odpowiedzi

Wysyłam serwer do osoby która nie ma FW, serwer mam dobrze skonfigurowan itp.... i nie chce się połączyć

Co jeszcze może przeszkodzić w połączeniu oprócz:
- żle skonfigurowaneso serwera
- gdy ofiara posiada FW

Antyvir, nie uruchomienie serwera, wylaczony komp
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom