Wspomagacz

sean...dawidlot

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 11, 2007
Posty
21
mam wspomagacza 2k5 beta lecz nie moge go poprawnie z konfigurować...obejrzałem film instruktażowy robie wszystko i znowu nic...czy robie wszystko dobrze ??


podstawowe - nic nie robie ide dalej

połączenia- serwer mój nowy numer gg i hasło

klient - mój numer gadu ( już tu więcej nic nie robie)

email - nic nie robie

instalacja zostawiam jak jest i tak samo robie w przypadku binder (?) i daje generuj...potem patrze kto jest dostepny na swoim gadu biore jego numer zapisuje na wspomagaczu a tam pisze niedostępny dlaczego ?? jak na gg jest dostępny ...mój status - Dostepny
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
A server w ogóle wysłałeś tej osobie co chcesz sie połączyć
<

Nie Spamuj mi Skrzynki!!!
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by sean...dawidlot
nie
smile.gif
jestem jeszcze lamusem w tych sprawach...jak to zrobić ?

Lamus to mało powiedziane...
No comment....
Na flilmiku tego nie było... :faja:
<

Normalnie klikasz generuj server....(wygeneruje jak wszystko dobrze ustawisz) jak wygeneruje wysyłasz tej osobie z którą chcesz sie połączyć....
OMGOMGOMG
 

sean...dawidlot

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 11, 2007
Posty
21
oke...serwer mam skonfigurowany teraz bede testował na koledze ( mam nadzieje, że zrozumiałem mam wysłać plik o nazwie Serwer do kumpla on to otwiera ja daje połącz i ładzia ??)
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by sean...dawidlot
oke...serwer mam skonfigurowany teraz bede testował na koledze ( mam nadzieje, że zrozumiałem mam wysłać plik o nazwie Serwer do kumpla on to otwiera ja daje połącz i ładzia ??)

Tylko pamietaj że w konfiguratorze podajesz
gg servera + hasło (nowo zrobione gg a nie twojego kumpla)
gg clenta (na przykład twoje)
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by sean...dawidlot
dzięki bardzo mi pomogłeś

Jak byś poszukał nie musiał bym Ci pomagać
<

Zauważ że ten temat jest tak głupi że tylko ja w nim odpowiedziałem bo mi spamowałeś PM'a
<
 

barkon

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 7, 2007
Posty
8
OMG mogłeś sobie poszukać na forum. Takich tematów o Wspomagaczy jest od zaje****. Czy tak trudno wziąść Szukaj i wpisać Wspomagacz ?? Troche wyobrażni co by się dział jak by tak każdy pisał SZUKAM TO , SZUKAM TAMTO. A tak pozatym to wpomagacz jest dobry ale dla tych co wysyłają do gości co nie mają antyvira albo dla tych co mają goood bindera

SRY za ortografię
<
 

sean...dawidlot

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 11, 2007
Posty
21
oke jednak jest problem z połaczeniem gg...tym razem użyłem opcji SZUKAJ, ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi...bład polega na tym, ze ofiara dostaje taki komunikat QFNUQVJUfHx8fHx8 a ja się nie włamuje...jak to naprawić ??
 

Hasiu

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 12, 2007
Posty
33
za to ja bym chciał zacząć zabawe ze wspomagaczem, ale jakoś nie bardzo wiem skąd wytrzasnąć ten filmik... gdzie go można znaleźć? poda mi może ktoś link? z góry dzięki! =]
 

Hasiu

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 12, 2007
Posty
33
dzięki wielkie! sean...dawidlot
smile.gif


[ Dodano: 13-07-2007, 11:14 ]
Mam jeszcze jeden problem.. Jak zmienić ikonke Serwera? Bo na ikonke Instalatora nawet 4 letnie dziecko nie kliknie! Niżej zamieszczam fotke z moim problemem..

beztytu322uej7.jpg
 

KasztanPL

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 9, 2007
Posty
10
Originally posted by Hasiu
dzięki wielkie! sean...dawidlot
smile.gif


[ Dodano: 13-07-2007, 11:14 ]
Mam jeszcze jeden problem.. Jak zmienić ikonke Serwera? Bo na ikonke Instalatora nawet 4 letnie dziecko nie kliknie! Niżej zamieszczam fotke z moim problemem..

Obrazek

Przeczytaj plik Wrong Way tam pisze ze sie nie da ;/
 
Do góry Bottom