Wyciąganie ze strony wszystkich linków

Michasiek

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 19, 2006
Posty
6
Witam!

Chciałem się zapytać, czy znacie programy (wiem, że są takie), które pomogłyby mi stworzyć listę wszystkich odnosników, linków, które znajdują się na danej stronie?
 

Magnefikko

Były Moderator
Dołączył
Maj 29, 2004
Posty
709
Nie zrozumiałeś pytania Stroncik xD
Nie jestem pewien, ale wydaje mi się że WebReaper miał taką funkcję. Chociaż może po prostu wyświetlał odnośniki w jakimś okienku. Zawsze ktoś może Ci napisać taki program za 2 PLN, czy tam 5 jak kto biedniejszy się trafi.
 

Michasiek

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 19, 2006
Posty
6
Nie zrozumiałeś pytania Stroncik xD
Nie jestem pewien, ale wydaje mi się że WebReaper miał taką funkcję. Chociaż może po prostu wyświetlał odnośniki w jakimś okienku. Zawsze ktoś może Ci napisać taki program za 2 PLN, czy tam 5 jak kto biedniejszy się trafi.
Głównie chodzi mi o adresy z bazy firm - są one na stronie wyświetlane (nie poukrywane) w podstronach i zrobić stronę z podstronami, w której znajdowałaby się każda strona strony i wtedy je wyciągnąć
%3C
Oczywiście od razu mówię, że nie chcę spamować niczym
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Michasiek

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 19, 2006
Posty
6
Chodzi mi o mapowanie strony - chcę zrobić mapowanie strony. Nie chcę spamować - zainteresowanym mogę na PW powiedzieć o co mi chodzi.

Czy ciężką rzeczą jest zrobić mapowanie strony? Bo szukam w googlach i tak za bardzo nie mogę nic ciekawego znaleźć.
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Narzędzia do tworzenia mapy strony udostępnia z tego co pamiętam to choćby google ale tworzy mapy linków dostępnych pod twoim wpisem na ich wyszukiwarce...
 

Michasiek

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 19, 2006
Posty
6
Narzędzia do tworzenia mapy strony udostępnia z tego co pamiętam to choćby google ale tworzy mapy linków dostępnych pod twoim wpisem na ich wyszukiwarce...
Googli widziałem, ale jest ono bardzo problematyczne - trzeba sewer z pythonem itd.

Chodziłoby mi raczej o coś prostego i efektywnego
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Michasiek

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 19, 2006
Posty
6
Zadam inne pytanie - mam listę lików w dokumencie i chciałbym umieścić je na stronie w

<a href = „kolejny link z listy">1(2, 3, itd.)</a>

Jak to mogę automatycznie połączyć?
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
Chodzi mi o mapowanie strony - chcę zrobić mapowanie strony. Nie chcę spamować - zainteresowanym mogę na PW powiedzieć o co mi chodzi.

Czy ciężką rzeczą jest zrobić mapowanie strony? Bo szukam w googlach i tak za bardzo nie mogę nic ciekawego znaleźć.
mapowanie stronki łądnie zrobi Ci program Offline Explorer Pro jest na 30 dni ale bez problemu wspołpracuje z zegarem systemowym xD mozesz w programie utworzyc tylko mape strony. linki tez bodajze wyswietla przeglądaka pisana w delphi: WebBrowser do pobrania z tąd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom