Wyciągnięcie haseł IE

hk3r

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 20, 2005
Posty
1
Mam dostęp do dyski 2 osoby.Czy jest jakis program żeby wyciagnac hasła z IE?
 

Czolgerlone

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 2, 2005
Posty
7
PassTool2

Witam,
na początku chciałbym zaznaczyć, że korzystałem z Pass Tool2 i jest on naprawdę świetny
smile.gif
Ale od pewnego czasu, kiedy generowałem serwer nie pojawił sie na pulpicie tylko trzeba było go szukać. Owszem znalazłem, ale nie miał ikonki, co jest ważne. Przy generowaniu nie pisze w którym miejscu zapisać serwer, a szkoda. Jeżeli ktoś mógłby mi wskazać gdzie robię błąd to byłoby nieźle.
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
program zawsze generuje serwer tam gdzie jest uruchamiany,wiec akurat lokalizacja nie powinna byc problemem
 

Czolgerlone

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 2, 2005
Posty
7
Pass Tool 2

Dzięki
Ten problem juz rozwiązałem, ale pojawił się następny. Mam piękny serwer wraz z ikonką, ale gdy tylko zmieniam nazwę ikonka znika.
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
problemy wystepuja przy kompresji upx, wiec pewnie to przez to, jedyne wyjscie to normalnie wygenerowac serwer, a potem skompresowac plik upx'em ale z tymi parametrami :
upx --best --crp-ms=999999 --overlay=strip --compress-resources=1 --compress-icons=2 --strip-relocs=1 --compress-exports=1 plik.exe
i powininno byc git
<
 

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
<


Troche nie na temat, ale moze sie przyda, jesli ktos nie chce lamac hasla a chce je calkowicie skasowac:
HKLMSoftwareMicrosoftWinddowsCurentVersionPoliciesRatings
Kasujemy wartosc "key"

aniolek


PS. przenioslam z off-topic
 
Do góry Bottom