Wykończenie konkurencji

idervill

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2012
Posty
4
Witam.
Jestem tutaj nowy, nigdy nie bawiłem się w "hackera" aczkolwiek musiałem gdzieś napisać by dostać jak najszybciej odpowiedź.
Prowadzę serwis internetowy i niestety ale moja konkurencja nie śpi. Nie są to żadne duże serwisy. Jest to jedna strona, prowadzona amatorsko przez właściciela który ledwo co ogarnia html, ponieważ sam wygląd oraz funckje dają wiele do życzenia. Nie jest ona jakoś wielce popularna, ponieważ środnio jest tam 10 ludzi online.
Strona tego delikwenta jest postawiona na silniku DataLife Engine, oraz hostuje ją u webd.pl

Chciałem się zapytać czy są jakieś sposoby aby przeszkodzić w jej działalności. Jakieś aktaki ddos lub inne sposoby.

Prosze o wyrozumiałość jeżeli coś napisałem nie tak, ale to mój pierwszy post.
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Jeżeli nigdy "nie bawiłeś się w hackera" :D to mam nadzieję że masz świadomość że ataki na strony internetowe etc. są nielegalne.
Aczkolwiek ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

średnio jest tam 10 ludzi online
To nie tak mało.

Exploit (php)

Exploit (perl)
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
Jak cię interesuje, to mogę DDoS'nąć. Cena: 50zł za 30 minut.
Wcześniej możemy przeprowadzić testy czy mój DDoS jest na tyle silny by ją położyć.
 

walusiek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 4, 2012
Posty
1
Po co wszystko nielegalnie? Myślę, że lepszym sposobem by było prowadzenie dalej swojej strony. Sam prowadzę własną stronę. Jest oparta na HTML CSS oraz trochę skryptów. Wiem, że moja konkurencja ma o wiele lepsze strony, ale zbytnio tym się nie przejmuję ponieważ brnę do przodu reklamując ją. :D Tyle od mnie, pozdrawiam.
 

Papageno

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 17, 2011
Posty
3
Ja bym na waszym miejscu nie pomagał... Co się przejmujesz konkurencją, skoro według ciebie jest mała? Ja bym ci radził wziąć się w garść i prowadzić swoją stronę tak, aby ludzie sami na nią przychodzili - wtedy nie będziesz musiał się obawiać małej/średniej/dużej konkurencji. To co napisałeś świadczy o tym, że nie potrafisz sobie poradzić z niepowodzeniem - to tak samo, jakby właściciel rozwijającego się sklepu wbiegł z łomem do mniejszego/podobnego sklepu i rozwalił wszystko, zamiast starać się uczciwie prowadzić swoją działalność. Radzę ci - daj ludziom czas - jeśli twoja strona będzie naprawdę dobra, to po prostu ludzie sami przyjdą. Nie wiem jaką masz stronę, ale nie rozumiem po prostu konkurencji pomiędzy stronami o takiej samej tematyce - ja bym napisał do tego faceta i postarał się współpracować (np. wymiana bannerów, jakieś wspólne działania, wszystko zależy od tematyki).
 
Do góry Bottom