Wylaczenie internetu bratu...

clipzz

Użytkownik
Dołączył
Październik 3, 2009
Posty
2
Witam.
Posiadam livebox'a jest on podlaczony do komputera mojego brata, a ja mam internet poprzez odbiornik wifi. On caly czas gra w jakies glupie gry, a ja robie strony wiec musze przeslac cos na ftp, zuploadowac itd. i zaraz jak go zlaguje to wylacza mi neta. Teraz moje pytanie jak moge ja mu odlaczyc internet w menu od livebox'a poprzez 192.168.1.1 znam haslo itd. Chcialbym mu wylaczyc internet, ale tez nie chce sobie zarazem odlaczyc. Nie mam zadnego routera. Jest jakas mozliwosc, ze jemu odlacze, a mi internet pozostanie ? Jezeli tak to prosze o napisanie gdzie mam to zrobic. Probowalem sie z nim dogadac, ale sie nie da ze starszymi to samo. Powiedza mu tylko, a on sobie gowno za przeproszeniem z tego robi.
Pozdrawiam
 

Damn3d

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 18, 2009
Posty
88
A czemu po prostu nie odłączysz/utniesz/przegryziesz jednego kabla?
Btw, nie musisz tu opisywać jakiś historii, bo mało to ma do rzeczy.
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Zainstaluj mu na komputerze program typu NetLimiter i ogranicz prędkość łącza w nim do połowy czy 1/4, sądzę że odpinając internet wkurzysz go, dostaniesz opr od starszych a brat zacznie ci robic na złość.
 
K

Khalt

Gość
W livebox'ach można blokować adresy MAC. Czy działa - nie wiem. Ale warto wiedzieć, że w livebox'ie nie wszystko działa tak jak powinno...
 

widmo17

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 16, 2007
Posty
1089
A brat starszy czy młodszy? Jak młodszy to możesz spróbować metody brutal-force (jak nie kijem go to łopatą xd). Jak gry są na jakiejś stronie typu gry.pl, fajowe.pl itp to możesz się pobawić w blokowanie dostępu ( http://www.widmo.us/arty-10.gif ).
 

KangurX

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 4, 2008
Posty
281
Jak starszy to wprowadz funkcje konspiracja(); i zbierz dane na temat portow gier w ktore gra i poblokuj. Do dziela Zolnierzu!

Wielki Brat Patrzy!
 
Do góry Bottom