Wymiana procesora w laptoku

Triplex2

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 9, 2009
Posty
2
Witam.
Posyadam Laptoka BenQ a52E z procesorem celeron M 1,86 ghz. Weszłem juz w posiadanie nowego sprzetu,jdnak stary z racji mojej pedantycznej dbalosci o sprzet elektroniczny wyglada jak nowka,a wiadomo co 2 komputery to nie jeden. Wyczytalem gdzies ze jak socket i szyna danych beda zgodne to mozna umiescic w nim core2duo. Niestety ja sam niewiem jakie sa parametru pluty glownej,taktowania procesora itp. Jesli ktos bylby łaskaw sie wypowiedziec na ten temat. Czy zmiana jest mozliwa,co mozna wlozyc? czego raczej nie wkladac. Przy okazji jak ktos ma uszkodzonego lapka z c2d pasujacym do mojego to chetnie odkupie.
 

Boobie

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 25, 2008
Posty
195
Wydaje mi się że nie masz jak tutaj masz podstawkę socket M a core 2 duo jest na 775.
Jeśli mogę Ci coś doradzić to sprzedaj tego drugiego laptopa a jeśli Ci zależy na dobrym sprzęcie do gry grafiki itp to najlepiej stacjonarkę :)
Pozdrawiam.
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
A ja juz sie z tym problemem uporalem. Zabralem koledze acera uszkodzonego z core2duo,swapnelem proceror do mojego i dziala. I mam 2 x2 ghz. Tanim kosztem windowsik 7 sobie na nim teraz posmiga:p
 
Do góry Bottom