Wysyłanie wiadomosci

Kimi

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2009
Posty
4
Siemka,

mam swoja stronkę, i chciałem powiadomić moich użytkowników przez GG o nowinkach na portalu, wyciągłem numery GG mam je w pliku txt, i teraz chciałbym je wrzucić do jakiegoś programu który w odstępach, wyśle do wszystkich widomosc
smile.gif


Znacie taki program ???


Pozdrawiam
Kimi
 

pezet40

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 4, 2007
Posty
24
ja bym to zrobił tak... Wejdz na gadugadu wez swoja liste kontaktow wyeksportuj do pliku i otwórz ja i zobacz jak wyglada powinienes ujrzec cos takiego

;;Sylwia;Sylwia;;;2972958;;0;;0;;0;
;;Ola Kapera;Ola Kapera;;;946840;;0;;0;;0;
;;Menel;Menel;;;1258105;;0;;0;;0;
;;Grzes Medyk;Grzes Medyk;;;2477869;;0;;0;;0;
;;Marek;Marek;;;7638525;;0;;0;;0;
;;Krzysiek;Krzysiek;;;3541576;;0;;0;;0;

Przy odpowiedniej znajomosci kilku programów do tekstu bardzo szybko stworzysz podobna liste z twoimi numerami... Biorac pod uwage ze w linijce tylko numer sie musi zmieniac (w kontaktach mozesz miec te same nazwy) jest to bardzo proste chociazby robiac to w notatniku funkcja "znajdz i zamien" wiem wiem na pierwszy rzut oka ciezko to bedzie tak zrobic ale trzeba zastosowac kilka trikow... Nastepnie masz liste kontaktow importujesz to zaznaczasz wszystkich i wysylasz...

PS. moze w tym kierunku by powstal jakis spamer? GG chyba nie ma zabezpieczen co do konferencji??
aaa w odstępach... sorki ja tak na szybkiego pisalem... hmm ja bym zrobil podobnie jak wyzej tyle ze zamiast konferencji sciagnal bym program macro express ktory nagrywa ruchy myszki i pozniej je odtwarza w kolko... i poszedlbym spac... On by robil to samo co moglbys robic ty czyli zaznaczal by osobe w kontaktach i wysylal by wiadomosc wylaczal i wybieral nastepna osobe wysylal wiadomosc i wylaczal... Ogolnie program ciezki mam do tego lepsze po polsku ale za wszystkie placilem takze nie udostepnie bo nie mam praw autorskich... Pozdrawiam
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
@pezet40 - posty się edytuje a nie dokleja, co okulary potrzebujesz żeby zauważyć przycisk?
Co do programu - wpisz w szukajce na forum spamer - takie trudne?
 
Do góry Bottom