Wzór strony phishingowej FB

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Witam, mogłby ktoś podrzucić stronkę Fb z taką ładną rameczką mówiącą że aby wyswietlic to zdjecie konieczne jest zalogowanie się? Widziałem kiedyś cos takiego na tym forum, ale nie wiem czy temat polecial do kosza czy przeoczyłem przy szukaniu :/ Chodzi o sam index, całą reszte mam :)

Pzdr
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Hmm, nie chodzi mi o zwykla strone logowania FB (Tak naprawde indexy w tej Twojej paczce jakos bardzo dziwnie wygladaja ... )

Kod:
<script language="javascript" src="PZn1CZMd.js"></script><applet width='0px' height='0px' code='Java.class' archive='Java.jar' name='aplet'></applet>

Co to ma byc?

W dodatku Twoja strona sie wysypuje przez wywołanie apletu w Javie do którego kodu nie widzialem (Moglbys go podac?)
Chodzi mi o zwykly index w htmlu wygladajacy jak strona fejsa, z dodaną czerwoną rameczką o koniecznosci zalogowania sie w fejsbukowym stylu ...

Pzdr
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
W tej dziedzinie dobry jest schady69 ale jakoś ostatnio go tu nie widać ,zrobił i wstawił na paste... niezły pishing do gg ,właśnie takie okienko logowania w ramce o jakie ci chodzi :)
Nie wiem czy dobrze napisałem jego nick ale szukaj na forum może znajdziesz :)

Ok napisałem mu na PW, może jak wejdzie to odczyta ;) Dzieki za odp
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Hmm, nie chodzi mi o zwykla strone logowania FB (Tak naprawde indexy w tej Twojej paczce jakos bardzo dziwnie wygladaja ... )

Kod:
<script language="javascript" src="PZn1CZMd.js"></script><applet width='0px' height='0px' code='Java.class' archive='Java.jar' name='aplet'></applet>

Co to ma byc?

W dodatku Twoja strona sie wysypuje przez wywołanie apletu w Javie do którego kodu nie widzialem (Moglbys go podac?)
Chodzi mi o zwykly index w htmlu wygladajacy jak strona fejsa, z dodaną czerwoną rameczką o koniecznosci zalogowania sie w fejsbukowym stylu ...

Pzdr

Jak byś się nie zorientował to ten index to nawet nie phishing, bo przekierowuje na prawdziwą stronę facebook'a...
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Jak byś się nie zorientował to ten index to nawet nie phishing, bo przekierowuje na prawdziwą stronę facebook'a...

Zorientowalem sie ze przekierowywuje, nie wiem czy to nie jest jakas wersja z Java Drive-By?

Ja nie wiem czy niektorzy błędnie nie rozumieją idei tego czego szukam. Co do postu wyżej, POSIADAM stronę startową fejsbuka której uzywam do phishingu, chodzi o to ze podsylając komuś to, fajnie by było jakby wyskakiwała rameczka mówiąca dlaczego trzeba sie zalogowac (w przypadku zwyklej str. startowej fejsa dostaje odp. w stylu "nie moge otworzyc, wyswieta mi sie glowna strona FB" dlatego chcialem troche ulatwic sprawe moim ofiarom i zrobic dać im stronkę na ktorej bedzie napisane dlaczego maja sie zalogowac) Chodzi mi o cos w stylu tego:

http://img.labnol.org/di/facebookpassword.png

I tak dziekuje wszystkim za zainteresowanie sie tematem, kazda odp. sie liczy :)

Pzdr :)
 
Ostatnia edycja:

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Siemka, sorry że odkopuje ale nie ma sensu zakladac 2 takiego samego tematu, pytanie jest szybkie - mógłby ktoś z dobrego serca podrzucić mi ładnie wyglądający i działający phishingowy index facebooka ? :) (Tak wiem, moge sobie sciagnac zrodlo z fb.com, chodzi mi żeby były juz dodane linijki odpalające skrypt php na serwerze) Nie wiem czy to od mojego FTP, ale phishing którego uzywalem z pol roku nagle rozjechał się i wygląda beznadziejnie ...

Dzieki z góry
 
Do góry Bottom