XPexplorer

windir

Użytkownik
Dołączył
Luty 7, 2007
Posty
7
Gdzieś za mięsiąc dam wersje bez tych wszystkich błędów przetestuje go na wszystkie sposoby.

Ramiro plik Exif musisz sam utworzyć na zakładce ustawienia i umieścić z plikiem Fotka.
ten plik podczas instalacji sie nie tworzy

[ Dodano: 24-04-2007, 16:19 ]
Poprawiłem wszystkie błędy dodawanie serwerów działa prawidłowo dodałem też kilka opcji.
Nie znalazłem żadnych błędów w działaniu w archiwum znajduje się instrukcja.

można pobrać stąd pobierz
 

adam1976

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
3
mozna by stwozyc server zeby nie komunikował sztucznego błędu bo podczas zblindowania z czyms co dziala ten błąd mi przeszkadza instalator sie włancza a tu wyskakuje błąd
 

jakub104

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 23, 2007
Posty
2
pomocy jestem nowy czy w numer gg i hasło wpisuje swoje czy zakładam nowe czy wpisuje ofiary pomocy
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Originally posted by jakub104
pomocy jestem nowy czy w numer gg i hasło wpisuje swoje czy zakładam nowe czy wpisuje ofiary pomocy
tak wpisujesz numer i haslo gg ofiary xD
a tak na serio to zakaldasz nowy numer gg i wpisujesz NOWY numer gg i NOWE hasło.
 

jakub104

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 23, 2007
Posty
2
lecz nie wiem jak złamać hasło znam tylko numer gg to jest na innym kompie
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Originally posted by jakub104
lecz nie wiem jak złamać hasło znam tylko numer gg to jest na innym kompie
Ja żartowałem, że trzeba podaćnumer i haslo gg 'kolegi' x]
Musisz zrobic nowy numer gg.
 

inter11

Użytkownik
Dołączył
Marzec 20, 2007
Posty
11
re

witam mam pytanie czy ten trojan jest wykrywalny przez Av takiego jak NOD32??

pozdrawiam
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by adam1976
ja uzywam nod 3.0 i go widzi a na stronie http://virusscan.jotti.org/ nic go nie widzi nawet nod co jest grane ?

Często się tak dzieje, spróbuj serwer trojana uruchomic i dopiero wrzucic na virusscan.jotti.org
<
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
adam nod blokuje operacje na pliku. Zwroc uwage ze rozmiar tego niby przeslanego jest 0 bajtow. Musisz wylaczyc cala ochrone, wtedy bedziesz mogl uploadowac plik
 

adam1976

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
3
kanciastoporty ja uploaduje plik bez problemow ale nod ktury mam zainstalowany widzi trojana a nod na stronce juz go nie widzi
 

adam3076

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 22, 2006
Posty
71
fajny trojan ale jak go wyslemy komus kto ma neostradke to przy uruchamianiu kompa wywala błąd co pare sekund <gadu dadu nie moze sie połączyć> ten błąd przestaje sie twozyc dopiero gdy ofiara uruchomi neostrade, mozna by go tak przerobic zeby sobie spokojnie czekał az bedzie miał dostep do neta
 

adikx

Użytkownik
Dołączył
Maj 21, 2007
Posty
415
Trzeba by usunąć w komponęcie opcje pokazywania błędy i wstawić w timera łączenie np. co 30 sekund.
 
Do góry Bottom