Yab

mati-DM-

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 1, 2003
Posty
10
Bardzo prosze czy mógłby ktoś podać linki do yaba2.01 bo naprawde szukałem po necie i nie moge znależść na forum znalazłem pare linków ale nie działają więc byłbym bardzo wdzięczny za pomoccc
 

DJBOSS666

Użytkownik
Dołączył
Luty 21, 2003
Posty
302
FAQ dotyczace beast 2.01


1. co to jest trojan???

No wiec trojan jest to program ktory sklada sie z dwoch czesci jedna jest to server to jest czesc ktora musi zostac zainstalowana ! na kompoterze ofiary nad ktorym chce sie sprawowac wladze. client to czesc ktora uruchamiamy na wlasnym kompie i laczymy sie z serverem
smile.gif


2.Co mi da ze zainstaluje na komputerze ofiary trojana ?

Da ci to ze bedziesz sprawowal/ala wieksza wladze nad jego komputerem niz on/ona sam/a . Bedziesz mugl wsadzic mu keylogera ktory bedzie rejestrowal kazdy nacisniety klawisz przez ofiare. Bedziesz mugl zdobyc chasla, roznego rodzaju dokumentacje.

3. To dlaczego kazdy komp niema trojana zainstalowanego ?

Dlatego ze istnieja takie programy jak firewall i programy antywirusowe ktore wykrywaja troja

4. Co trzeba zrobic zeby zainstalowac trojana na komputerze ofiary ?

No trzeba jej podeslac server do danego trojana , i trzeba ja namowic zeby zainstalowala server do danego trojana.

5. A jak ja namowic do tego zeby zainstalowala server trojana ?

Trzeba pomyslec i potem dopiero dzialac. Internet daje ta swobode ze przyszy hacker moze sie podszywac pod kogo tylko chce pod seksowna blondynke po hardcorowa blondynke pod brunetke pod wszystkich.
Wiec jak zaluzmy poznales dziewczyne na czacie i chcesz jej zainstalowac trojana to wystarczy ze spytasz sie jej czy ona ma zdiecie ktore by ci mogla przeslac ona odpowie tak albo nie ( ale to niewarzne ) bo odrazu po twoim pytaniu czy ona ma zdiecie ona sie spyta czy ty masz zdiecie wtedy ty odpowiadasz TAK tworzysz server do beasta 2.01 i bindujesz go z jakims zdieciem (niekoniecznie twoim
smile.gif
)

6. Zaraz zaraz co to jest binder ?

Binder jest to program dzieki ktoremu mozna polaczyc dwa pliki zaluzmy server trojana i jakies zdiecie do rozszezenia *.exe , *.bat , *.com , *.pif , *.scr

7. No i po co mi binder ?

Po to ze jezeli wyslesz swojej ofierze sam server to moze sie pokapowac ze cos jest nie tak i moze zawolac swojego brata ojca zeby mu powiedziec ze cos jest nie tak
<
a jak zobaczy ze mimo to ze musiala to zapisac na dysk i ma rozszezenie zaluzmy *.scr to i tak ma zdiecie. Jak sie zapyta dlaczego jest takie dziwne rozszerzenie to powierz ze obrabiales je w corelu i jakos tak wyszlo ze ma takie rozszezenie
smile.gif


8. Skad mozna sciagnac bindera i jaki twoim zdaniem jest najlepszy ?

Moim zdaniem najlepszy jest yab poniewarz ma on ikonki nie trzeba braci ich z wina i jest prosty w obsludze a yab - a mozna sciagnac z http://areyoufearless.com/modules.php?op=m...sdownload&sid=4

9. A jak sie obsluguje tego yab - a ?

Sluszne pytanie. Wiec jak juz uruchomisz yab- a poszukaj taki plusik ( + )
jest on w pasku startu czy jakos tak, widze ze juz znalasles/as
smile.gif
no nowiec klikasz na ten plusik
smile.gif
i powino ci sie pojawic takie okienko no i w tym okienku poszukaj takiego butonu (guzika) jak browse , klikasz na niego i wybierasz scierzke dostepu tam gdzie jest dany plik . jak juz znajdziesz to klikasz open i potem w okienku na ok juz mamy jeden plik teraz drugi plik tak zeby byl server i zdiecie no i jak juz to wsyztsko zrobisz to klikasz w tools i bild (albo latwiej F9 ) no i pojawi ci sie okienko ( jak to w windzie
smile.gif
) i tam wpiszujesz nazwe twojego zbindowanego pliku razem z rozszezeniem czyli zaluzmy zdiecie.scr i klikamy save . A wlasnie bym zapomnial bo teraz masz dziwna ikonke wiec jak chcesz inna ikonke to w pasku startu ( chyba ) klikasz na taki maly rysuneczek jak klikniesz w niego to pojawia ci sie dostepne ikonki.

10. A z kad mozna sciagnac beast - a 2.01 ?

Dobre pytanie beasta 2.01 moza sciagnac z http://areyoufearless.com/modules.php?op=m...sdownload&sid=6

11. Sciagnolem/am juz beast -a 2.01 ale ja tam mam tylko jeden plik a nie dwa tak jak mowiles (client i server )

Slusznie bo dopiero trzeba stworzyc server tak wiec niebuj sie kliknac w ten jeden plik kliknij w niego i pojawi ci sie okienko z beastem 2.01.

12. A jak stworzyc server ?

Dobre pytanie wiec klikasz jak juz uruchomisz beasta to klikasz na build server i teraz mozesz skonfigurowac swoj server wiec tak

zakladka basic setings to zakladk w ktorej mamy name ( nazwe servera ) port przez ktory ma sie laczyc server tutaj port = 6666 mozna jeszcze zahaslowac swoj server po to zeby nikt inny ktory nie zna hasla do servera niemogl sie laczyc z serverem tutaj jest to pasword
smile.gif


Druga zakladka notifications
smile.gif
w tej zakladce mozna skonfigurowac tak server zeby podczas jak ofiara zainstaluje server na swoim kompie zeby server wyslal powiadomienie o numerze ip i portcie ktory jest otwarty dla polaczenia z serverem beasta .
I teraz server beasta moze wyslac powiadomienie na ICQ jest to komunikator taki jak gg tylko ze nie polski a z kad go mozna sciagnac? No go mozna sciagnac wpisujac w www.gogle.com ICQ
smile.gif
dalej mamy e mail mozna wyslac powiadomienie na maila wpisac wystarczy tam swoj adres e mail a w tamtym ICQ wystarczy wyslac swoj numer ktory dostaje sie podczas rejestracji
smile.gif


Trzecia zakladka mowi o tym gdzie ma sie trojan zapisac najlepiej tu nic nie ruszac
smile.gif


Czwara zakladka
smile.gif
tu mamy taka opcje ze podcas uruchamiania servera przez ofiare server beasta moze zabic antywirusa
smile.gif
mozna zaznaczyc
smile.gif


Piata zakladka
smile.gif
nowiec tu nic nieruszac oprocz fake error mesage tu mozemy wpisac wlasna wiadomosc ( komunikat ) (error ) ktory sie pojawi podczas gdy ofiara bedzie instalowala server .

Szusta zakladka tutaj mozemy zmienic ikonke servera. Mozna zmienic
smile.gif


I Siudma zakladka jak ktos mnie niezrozumial to moze autorow beasta zrozumiecie
smile.gif
i potem klikamy na save server
smile.gif
i juz mamy server bindujemy go z zdieciem wysylamy go panience / facetowi on otwiera i sie z nim laczymy .

13. A jak sie polaczyc z serverem ?

Sluszne pytanie
smile.gif
wiec jak uruchomimy beasta clienta to mamy tam takie cos jak host port i pasword wiec ustawiamy taki port jaki zesmy ustawili na serverze jezeli podalismy chaslo toi musimy je wyslac i teraz ip wiec jak poprawnie wpisalismy adres e mail to teraz sprawdzamy poczte i tam mamy napisany numer ip jezeli podalismy ICQ to powina do nas przyjsc wiadomosc ip ofiary mozna jeszcze dostac na wiele sposobow naprzyklad analizujac naglowek poczty ( ale tylko wtedy kiedy niewysylala go przez server online tylko wlasnorecznie ze swojego kompa ) mozna urzyc inwigilatora mozna powiedziec zeby weszla na jakas strone na ktorej sa statystyki ktore sa skonfigurowane tak ze pokazuja ip kazdego kto odwiedzil strone jest wiele sposobow ale to jest temat na innego FAQ -a wiec jak poprawnie wpisalismy maila albo ICQ to powina do nas przyjsc wiadomosc z ip jak juz przyszla to wpisujemy ip tam gdzie jest napisane host i klikamy go beast
smile.gif

i jak wszystko poprawnie poszlo to sie polaczymy
smile.gif


14. Polaczylem sie ale co teraz ?

No wlasnie teraz mozna sprawowac wladze nad kompem ofiary
smile.gif
Juz mi sie niechce pisac moze kiedys natknie mnie wena tworcza to dokoncze tego faq -a

15. Dlaczego niedokonczysz tego faq -a ?

No bo juz niemam sily jest godzina 2.11 w nocy a ja jeszcze musze zrobic tyle zeczy :twisted: .

16. Prosze cie dokoncz tego faq -a !!!

Dokoncze ale moze jutro teraz go zostawiam i go kopiuje sobie do worda (niestety niemam polskiego slownika w wordzie wiec niemoglem sprawdzic bledow w slowniku w wordzie ani niemam zainstalowanej polskiej trzcionki tak wiec niejest troszku po polsku ale chyba sie pokapujecie ) kopiuje to do worda po to ze modelatorzy moga mi to usunac a ja sie tak narobilem

17. Z checia bym tobie dal/ala punkty ale nie wiem jak ?

Ja tobie pomoge klikasz przy moim nicku na daj punkty tam wpiszujesz tyle punktow ile chcesz i dajesz mi je
smile.gif


18. Bardzo ci dziekuje teraz duzo wiecej juz wiem na temat trojanow i wogule, czekam z niecierpliwoscia na dokonczenie tego faq - a i wogule zostales moim guru i jestes super hackerem
smile.gif
Kocham ciebie
smile.gif


Nie no bez przesady nie jestem taki dobry ani nie jestem hackerem jestem po prostu DJBOSS666 a co do guru to moge nim zostac
smile.gif
pod warunkiem ze mnie niebedziesz nazywac hackerem
smile.gif


===============================================
Pozdrowionka
smile.gif
....................... Prosze sie niewstydzic z punktami (a jak niewiesz jak wyslac mi punkty to przeczytaj punkt 17
smile.gif
 

Migotka

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2003
Posty
36
Możesz zbindowac zdjecie z jakims trojankiem. koles / kolesiuwa otworzy zdjecie i zainstaluje mu sie server trojana i jaaazda.
 

mati-DM-

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 1, 2003
Posty
10
ale czy mozna zbindowac zdjecie w yabie z np moim zdjęciem bo tam narazie widze ze tylko moge z rozszeżeniem .exe
 

Migotka

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2003
Posty
36
z tego co wiem to mozna zbindowac plik tylko do rozszerzen .exe .bat, .src, .jpg i mozne jeszcze do jakis :?
 

deeptroat

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 27, 2003
Posty
4
super notka tylko szkoda ze nie dodałeś jeszcze o tym ze raczej poczta nie da rady przesłać zblindowanego beasta (pod yabem).

ktos polecił blindowanie SpyDrop ale ja tego nie moge znalesc...

innym sposobem jest spakowanie pliku i nadanie hasła ale wysłanie takiego czegos na pewno nie jest mądre..

jak ktos ma tego SpyDrop i mu "działa" to nieh go podesle na [email protected]
 
Do góry Bottom