YouTube - eMail

Calvin

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2012
Posty
2
Witajcie - Zapomniałem eMaila i Hasła do konta na YouTube. Przy próbie przypomnienia otrzymałem nazwe eMai'al w połowie kompletną. Trzy pierwsze listery, dalej kropki.


tttadabf.png


Czy da się to jakoś rozszyfrować ?


Kopia : cal••••••@w•.••



Domyśłam się, ze bd coś takiego : calvin•••@wp.pl
 
Ostatnia edycja:

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Cos tu chyba grubymi nićmi szyte... ;D Mowisz ze zapomniales maila, dali Ci pierwsze trzy litery i i nie mozesz wpasc na to jaki jest TWOJ mail? Dziwne... Co do drugiej czesci pytania, nie da sie rozkodowac tych kropek. W Youtube nie pracuja gimnazjalisci tylko (mam przynajmniej taka nadzieje ;D ) ludzie ogarnieci w temacie.

Powodzenia
 

trojanxem

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2011
Posty
239
Załóż nowe konto, chyba na youtubie nie ma żadnych premium za łapki, filmy etc :)
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
oMasz tylko 999 możliwych konfiguracji, zakładając, że wszędzie masz t samo hasło, znalezienie nie powinno potrwać długo.

Offtop: Nie wiem czy zle licze, ale chyba z wariacji wychodzi 1000 kombinacji, zakladajac ze po calvin nie ma zadnej literki tylko cyfry ;)

Jezeli masz kilka takich maili, mozesz zalogowac sie na te do ktorych znasz haslo i wyszukac czy nie dostales kiedys maila od YouTube z potwierdzeniem zalozenia konta.

Pzdr
 
Do góry Bottom